daha fazla

Counterstrike Combat StrikeCounterstrike Combat Strike8.3Jetpack JoyrideJetpack JoyrideJetpack Joyride ile şimdi uçma zamanı! Jatpack'i çalıştırın ve altınları toplaya toplaya tünele ulaşmaya çalışın! topladığınız altınlarla daha sonra g...6.33D Amerikan Kamyoneti3D Amerikan Kamyoneti3D Amerikan Kamyoneti Oyunu ile 3 boyutlu harika bir araba oyunu oynamaya var mısınız? Bu oyunda arabayı sürün ve bu konuda ne kadar beceriklisiniz gö...83D Ferrari3D Ferrari3D Ferrari Oyunu ile müthiş bir araba oyunu sizi bekliyor! Çok gerçekçi grafiklere sahip bu oyuna bayılacaksınız!8.13D Nişancı Eğitimi3D Nişancı Eğitimi3D Nişancı Eğitimi oyunu ile şimdi ne kadar iyi bir nişancısınız test edin! 3D kalitesi ile hazırlanmış olan bu harika oyunun grafikleri başınızı dönd...83D İtfaiye Park Etme3D İtfaiye Park EtmeSiz de hep küçükken itfaiyeci olma hayalleri kuranlardan mısınız? İşte size çocukluk hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı. Kilit Oyun aracılığı ile ek...8.1Sarhoş GüreşçilerSarhoş GüreşçilerSarhoş Güreşçiler ile çılgın bir oyun oynamaya hazır mısınız? Bir oyun geliştirme yarışması için 7 günde yapılan bu oyunda güreşçinizi kontrol edin ve...8Araba Dünyası 3DAraba Dünyası 3DAraba Dünyası 3D ile muhteşem bir araba oyunu oynamaya hazır mısınız? Kilit Oyun farkı ile oynama şansı bulacağınız bu oyunda unutamayacağınız bir oyu...8.3Usta Okçu 3DUsta Okçu 3DUsta Okçu 3D Oyunu ile süper bir hedef vur oyunu sizleri bekliyor! Okçulukta ne kadar ustasınız görelim bakalım! El ve göz koordinasyonu gerektiren bu...8.1Şehirde YarışŞehirde YarışŞehirde Yarış ile şimdi adrenalin dolu dakikalar sizlerle! Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu harika oyunda direksiyonun başına geçme zamanı!...8

Açıklama

3D Savaş Jeti ile şimdi havada geçen harika bir savaşa dahil olacaksınız. Şimdi bu savaş jetini kontrol edin ve düşman uçaklarına saldırın. Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu harika oyunla heyecanı doruklarda yaşayacaksınız. İyi oyunlar!

Kontrol

3D Savaş Jeti adlı bu harika 3D oyun fare ve klavye ile oynanmaktadır. Uçağınızı klavyenin yön tuşları ile yönlendirebilirsiniz. Ateş etmek içinse farenin sol tuşunu kullanın. Bol şans!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140