daha fazla

Counterstrike Combat StrikeCounterstrike Combat Strike8.3Pizza DükkanıPizza DükkanıPizza Dükkanı ile şimdi müşterileri memnun etme zamanı! Bu harika oyunda bir pizza dükkanında çalışacaksınız. Müşterilerin siparişlerini alın ve hepsi...8Kurabiye PişirmeceKurabiye PişirmeceKurabiye Pişirmece ile şimdi harika bir kız oyunu oynamaya hazır mısınız? Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli oyunda lezzetli mi...6.63D Amerikan Kamyoneti3D Amerikan Kamyoneti3D Amerikan Kamyoneti Oyunu ile 3 boyutlu harika bir araba oyunu oynamaya var mısınız? Bu oyunda arabayı sürün ve bu konuda ne kadar beceriklisiniz gö...83D Ferrari3D Ferrari3D Ferrari Oyunu ile müthiş bir araba oyunu sizi bekliyor! Çok gerçekçi grafiklere sahip bu oyuna bayılacaksınız!8.13D İtfaiye Park Etme3D İtfaiye Park EtmeSiz de hep küçükken itfaiyeci olma hayalleri kuranlardan mısınız? İşte size çocukluk hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı. Kilit Oyun aracılığı ile ek...8.1Papa DondurmalarıPapa DondurmalarıPapa Dondurmaları ile şimdi muhteşem bir macera sizi bekliyor. Bu oyunla harika dondurmalar satan bir dükkanda çalışıyorsunuz. Müşteriler akın ediyor....8.13D Nişancı Eğitimi3D Nişancı Eğitimi3D Nişancı Eğitimi oyunu ile şimdi ne kadar iyi bir nişancısınız test edin! 3D kalitesi ile hazırlanmış olan bu harika oyunun grafikleri başınızı dönd...8Suşi DükkanıSuşi DükkanıPlay the time management game Papa’s Sushiria online for free!8.9Usta Okçu 3DUsta Okçu 3DUsta Okçu 3D Oyunu ile süper bir hedef vur oyunu sizleri bekliyor! Okçulukta ne kadar ustasınız görelim bakalım! El ve göz koordinasyonu gerektiren bu...8.1
8.1464
Oy

Açıklama

3D Yemek Pişirme oyunu ile 3 boyutlu harika bir gerçek yemek pişirme oyunu oynamaya ne dersin? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu harika oyunda 3 boyutlu bir ortamda gerçek yemek pişirme keyfi yaşayacaksınız. Haydi şimdi tüm marifetlerinizi gösterme zamanı! İyi oyunlar!

Kontrol

3D Yemek Pişirme adlı bu eğlenceli oyun fare ve klavye ile oynanmaktadır. Oyunda genel kontrolü klavyenin "A", "W", "S" ve "D" tuşları ile sağlayabilirsiniz. Yemek pişirmek için elleri shift ve farenin sol tuşu ile hareket ettirebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140