daha fazla

Barbie Saç KesimiBarbie Saç KesimiBarbie Saç Kesimi isimli oyunda panik halinde olan Barbie'ye yardımcı olmalısın. Barbie'nin saçları berbat halde ve o çok mutsuz. Onun saçlarına bakım...8.2Sisters Dressing RoomSisters Dressing RoomSisters Dressing Room ile şimdi tüm kızlar ekran başına!7.9Barbie Moda FuarıBarbie Moda FuarıModa Fuarı’da yer almak isteyen Barbie’ye yardım etmek ister misiniz? Kilit Oyun farkı ile en iyi Barbie Oyunları sizlerle buluşmaya devam ediyor. Seç...8.3Sevgilim Olur musun?Sevgilim Olur musun?Sevgilim Olur musun? Oyunu ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor! Makyaj yapmaya ve güzel bir tarz yaratmaya hazır mısınız? Ne kadar beceriklisiniz...8.4Princess Famous Tumblr GirlPrincess Famous Tumblr GirlPrincess Famous Tumblr Girl ile benzersiz bir kız oyunu ekranlarınızda!7.6Blondie Wedding PrepBlondie Wedding PrepBlondie Wedding Prep ile muhteşem bir kız oyunu daha ekranlarınızda!6.9Haftasonu StiliHaftasonu StiliHaftasonu Stili oyunu ile parkta geçireceğiniz harika bir haftasonu sizi bekliyor. Yazlık giysilere seçerek tasarlayacağınız yeni tarzınız ile bütün h...8.2Barbie Okula DönüyorBarbie Okula DönüyorBarbie Okula Dönüyor oyunu ile harika bir kız oyununa ne dersiniz? Çok sevdiğiniz Barbie ile çok eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. Şimdi okul zamanı!...5.3Super Barbie Real HaircutsSuper Barbie Real HaircutsBu eğlenceli Kuaför oyun yeni bir saç kesimi Barbie'nin süper kahraman alter ego vermek. Saçını kesip veya bunu düzeltmek veya o curl uzun büyümek. Ha...6.1Princesses at Met Gala BallPrincesses at Met Gala BallPrincesses at Met Gala Ball ile müthiş bir kız oyunu oynamaya ne dersiniz?6.7

Açıklama

Barbie Rihanna Spa Oyunu’nda Barbie’nin çok önemli bir konuda yardıma ihtiyacı var. Makyaj ve cilt bakımına meraklıysanız çok eğlenceli bir oyun sizi bekliyor. Kilit Oyun aracılığı ile sizinle buluşan bu oyunda Barbie Rihanna'ya ihtiyacı olan malzemeleri kullanarak cilt bakımı yapmasına yardımcı olacaksınız. Hadi bakalım becerilerinizi gösterin!

Kontrol

Barbie Rihanna Spa adındaki bu harika oyun fare ile oynanmaktadır. Farenizin sol tuşuna tıklayarak Barbie'nin cilt bakımı için gerekli olan malzemeleri bulun ve ona yardım edin. Keyifli oyunlar!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140