daha fazla

Madenci KardeşlerMadenci KardeşlerMadenci Kardeşler ile bu iki sevimli madenci kardeşe yardımcı olmaya ne dersiniz? Bölümlerde madenden çıkmaya çalışan madencileri kontrol edin ve onla...8.8Kuklayı Patlat 2Kuklayı Patlat 2Kuklayı Patlat 2 Oyunu ile böylesine çılgın bir oyun oynamadınız! Aletleri alana yerleştirin ve kuklayı patlatın, bıçaklayın, hıncınızı ondan alın! Bi...8.2Kahraman KedilerKahraman KedilerKahraman Kediler harekete geçiyorlar ve prenses kediyi kurtarmak için tilkilerle savaşıyorlar. Tilkileri yok ederek onların silahlarını alın ve büyük ...8.1Adam YumruklaAdam YumruklaOnun için hiç de güzel bir gün olmayacak! Tokat ve yumruklar atarak puan kazan, kazandığın puanlarla silah dükkanından silah satın al. Ne kadar iyi vu...8Floors OnlineFloors OnlineFloors Online ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu sizlerle. Hemen şimdi başlayın ve bu oyunda ne kadar başarılı olacaksınız görelim. Çöp adamı engelle...5Kale YıkmaKale YıkmaKale ve içindekileri vurmak için mancınığı kullanın.8Kukla BaşarısıKukla BaşarısıKukla Başarısı isimli bu oyunda savaşa hazırlan. Kuklaya istediğini yap. İstersen patlat, istersen çatlat! İyi oyunlar!8.1Kızgın BüyükanneKızgın BüyükanneKızgın Büyükanne Oyunu ile büyükanne çok kızıyor ve ortalık karışıyor! Oldukça eğlenceli bir oyun oynamaya hazır mısınız? O halde şimdi fırlatma rampa...8Finish Bin LadenFinish Bin LadenOyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.8Ölüm SokağıÖlüm SokağıÖlüm Sokağı Oyunu ile zombiler sokaklara dökülüyor ve ortalık karışıyor! Yine çılgın bir zombi oyunu karşınızda! Yola çıkın ve yürümeye başlayın! Karş...8

Açıklama

Çılgın Polisler adlı oyunda eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. Çılgın polisler suçluları yakalayabilmek için farklı bir yol deniyorlar. Kilit Oyun farkıyla ekranlarınıza gelen bu renkli oyunda polisleri kontrol ederek ip üzerinden ağa atlayacak, havada uçuşan suçluları yakalamaya çalışacaksınız. İyi oyunlar!

Kontrol

Çılgın Polisler adlı bu eğlenceli 2 kişilik oyunu klavye ile oynanmaktadır. Klavyenin yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşınız ile oynarken diğer oyuncu "A, W, S, D" tuşlarını kullanabilir. İyi oyunlar!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140