daha fazla

Regular Show Boya SavaşıRegular Show Boya SavaşıRegular Show Boya Savaşı için hazır mısınız? Regular Show'un kahramanları bu oyunda kapışıyorlar. Boya savaşı yapan kahramanların bu eğlenceli oyununa...8.4Evrenin Askerleri 2Evrenin Askerleri 2Evrenin Askerleri 2 oyunu ile macera kaldığı yerden devam ediyor. Dünya tehlike altında, her yer işgal altında. Bu oyunda ordunu kurup 5 önemli asker...8Havayolu SavaşıHavayolu SavaşıHavayolu Savaşı ile maceraya hazır olun! Karşınıza çıkan düşman uçaklarını saf dışı bırakın ve yolunuza devam edin. Şimdi başla ve Kilit Oyun farkıyla...6.4Özgür FredÖzgür FredÖzgür Fred oyununda küçükken en yakın arkadaşlarımız olan yunusların başı korsanlarla dertte! Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli ma...8Mega Zırh 3Mega Zırh 3Mega Zırh 3 ismindeki bu muhteşem oyunda korumanız gereken hedefi sağ salim varış noktasına götürün, düşmanları haklayın! İyi oyunlar!8Ölü Cennet 2Ölü Cennet 2Ölü Cennet 2 Oyunu ile yerle bir olmuş bir şehirde aksiyon dolu anlar sizi bekliyor! Kalp atışınızı hızlandırıcak bu harika oyun şimdi sizlerle! Ne ka...8Korkusuz KorsanlarKorkusuz KorsanlarKorkusuz Korsanlar'da denizlerde geçen harika bir macera yaşanıyor. Denizin tek hakimi olmak istiyorsanız Kilit Oyun farkıyla karşınıza gelen bu müthi...8.1Kedi KrallığıKedi KrallığıKedi Krallığı Oyunu ile kedi severler toplansın, büyük macera sizleri bekliyor! Bu harika kediyie savaşında yardım edin ve üzerine doğru gelen kötü kö...8.1Pest Hunter 2Pest Hunter 2Play the free online shooter game Pest Hunter 2!8.7Tu-95Tu-956

Açıklama

Çılgın Uçaklar ile muhteşem bir macera başlamak üzere! Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu oyunda sıra sizde! Şimdi uçağınıza atlayın ve krallığı düşman saldırısından kurtarın ve gerçek bir kahraman olun! Düşman uçaklarından düşen altınları ve paraları toplamayı da unutmayın. İyi oyunlar!

Kontrol

Çılgın Uçaklar adlı bu şahane uçak oyunu fare ile oynanmaktadır. Tek yapmanız gereken fare ile kontrolünü sağladığınız uçağı doğru biçimde yönlendirmek. Boşluk tuşu sizi geliştirme araçlarının olduğu panele yönlendirecektir. Bol şans!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140