daha fazla

Vex 3Vex 3Vex 3 ile macera kaldığı yerden devam ediyor. Siyah çöp adama eşlik edin ve bu muhteşem platform oyununda çok eğlenceli anlar yaşayın. Kilit Oyun arac...6.2Adem ile Havva 2Adem ile Havva 2Adem ile Havva oyununda sıradışı bir macera sizi bekliyor. Oyundaki Adam'e yardım edin ve Havva'nın elinden kaçmasını sağlayın.8.1aaaaaa Oyunu ile dünyaca ünlü mobil oyun şimdi Oyun Gemisi'nde! Birbirlerine çarptırmadan çubukları daireye fırlatın ve seviyeleri teker teker atlayın.7.6Saat Kulesinden KaçışSaat Kulesinden KaçışSaat Kulesinden Kaçış oyunu ile tehlikeli ve nefes kesen bir macera sizi bekliyor. Zekanızı kullanarak ilerleyeceğiniz bu oyunda gerekli ipuçlarını bi...8.1Katil Pirana 5Katil Pirana 5Katil Pirana 5 Oyunu ile flash dünyasının çılgın oynanan oyunlarında biri olan katil pirana geri dönüyor! Katil pirana birçok macera atlattıktan sonra...8.6Sessiz Katiller Çete 2Sessiz Katiller Çete 2Sessiz Katiller Çete 2 Oyunu ile aksiyon tüm hızıyla devam ediyor! Muhteşem bir heyecan fırtınasının içine dalmaya hazır mısınız? O halde önden buyrun...8.5Vahşi Pirana 7Vahşi Pirana 7Çok sevilen Vahşi Pirana yeni maceraları ile geri döndü. Kilit Oyun farkıyla sizlere ulaşan bu harika görsellerle bezeli oyunda denizde korku dolu anl...8.9Aç PiranhaAç PiranhaSen bir balıksın ve çok açsın. Kan istiyorsun, bir sürü kan!8.3Color Switch ChallengesColor Switch ChallengesColor Switch Challenges ile şimdi çok eğlenmeye hazır mısınız?7Piano Tiles 2Piano Tiles 2Touch only the black keys in the reaction game Piano Tiles 2, online for free!6

Açıklama

Çöp Adam Görevde oyunu ile minik ama heyecanlı bir macera sizleri bekliyor. Kahramanımız çöp adam ölümcül bir deneyden zor kaçtı ve elinde de oradan aldığı yer çekimi silahı var! Bu yer çekimi silahı ile önünüze çıkanlara doğru ateş ettiğinizde bir anda önünüze geleceklerdir ve o zaman onları rahatlıkla yok edebilirsiniz. Toplam 12 bölümden oluşan bu oyunda tüm bölümleri başarı ile geçin ve o yerden kurtulun. İyi eğlenceler!

Kontrol

Çöp Adam Görevde oyunu fare ile oynanır. Fareniz ile çöp adamın düşmanlarına hedef alın ve onları yok edin. Mayınlara ya da diğer düşmanlara karşı dikkatli olun. İyi oyunlar dileriz.

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140