daha fazla

Kuklayı Patlat 2Kuklayı Patlat 2Kuklayı Patlat 2 Oyunu ile böylesine çılgın bir oyun oynamadınız! Aletleri alana yerleştirin ve kuklayı patlatın, bıçaklayın, hıncınızı ondan alın! Bi...8.1Zıplayan ÖrdekZıplayan ÖrdekZıplayan Ördek Oyunu ile süper bir maceraya zıplamaya var mısınız? Bu eğlenceli Mario türü oyunun diğer macera oyunlarından ayrılan bir yönü var! Bu o...8.1Mexico RexMexico RexRun through Mexico with the T-Rex. You have a machine gun too, collect bullets and shoot the cars and trucks to blow them up. Shoot or bite the soldie...8.9Kızgın BüyükanneKızgın BüyükanneKızgın Büyükanne Oyunu ile büyükanne çok kızıyor ve ortalık karışıyor! Oldukça eğlenceli bir oyun oynamaya hazır mısınız? O halde şimdi fırlatma rampa...8Kahraman KedilerKahraman KedilerKahraman Kediler harekete geçiyorlar ve prenses kediyi kurtarmak için tilkilerle savaşıyorlar. Tilkileri yok ederek onların silahlarını alın ve büyük ...8Kukla BaşarısıKukla BaşarısıKukla Başarısı isimli bu oyunda savaşa hazırlan. Kuklaya istediğini yap. İstersen patlat, istersen çatlat! İyi oyunlar!8Adam YumruklaAdam YumruklaOnun için hiç de güzel bir gün olmayacak! Tokat ve yumruklar atarak puan kazan, kazandığın puanlarla silah dükkanından silah satın al. Ne kadar iyi vu...8Paper Craft WarsPaper Craft WarsHave fun playing the free strategy game Paper Craft Wars!7.6Kedi Köpek DövüşüKedi Köpek DövüşüKedi Köpek Dövüşü oyunu ile eğlenceli bir oyuna hazır mısınız? Bu oyunu çok seveceksiniz!6.2Rainbow Pony Real HaircutsRainbow Pony Real HaircutsPlay hairdresser in the fun game Rainbow Pony Real Haircuts!6.1

Açıklama

Goat Mechanic adlı bu benzersiz beceri oyununda çok eğlenceli anlar sizi bekliyor. Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu oyunda başarılı olmak için yapmanız gerekenler çok basit. 3 tane madde seçin ve yola düşürmek üzere istediğiniz yerlere yerleştirin. Daha sonra onları yere düşürün ve bakalım arabalara verdiğiniz zararla ne kadar para kazanabileceksiniz. İyi oyunlar!

Kontrol

Goat Mechanic adlı bu harika oyun fare ile oynanmaktadır. Oyunda yola bırakmanız gereken nesneleri farenin sol tuşu ile tutup hareket ettirebilirsiniz. Bol şans!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140