daha fazla

Kahraman KedilerKahraman KedilerKahraman Kediler harekete geçiyorlar ve prenses kediyi kurtarmak için tilkilerle savaşıyorlar. Tilkileri yok ederek onların silahlarını alın ve büyük ...8.1Kuklayı Patlat 2Kuklayı Patlat 2Kuklayı Patlat 2 Oyunu ile böylesine çılgın bir oyun oynamadınız! Aletleri alana yerleştirin ve kuklayı patlatın, bıçaklayın, hıncınızı ondan alın! Bi...8.2Çılgın BurgerlerÇılgın BurgerlerÇılgın Burgerler isimli bu değişik ve eğlenceli oyun ile harika burgerler hazırlamaya ne dersin? Hazırladığın burgerleri malesef yiyemiyeceksin, onlar...8Rainbow Pony Real HaircutsRainbow Pony Real HaircutsPlay hairdresser in the fun game Rainbow Pony Real Haircuts!6.8Bas TekmeyiBas TekmeyiBas Tekmeyi ile oldukça ilginç ve bir o kadar da eğlenceli bir beceri oyunu karşınıza geliyor! En doğru güç ve açıyla yaratığınızı fırlatın ve onu yap...6Adam YumruklaAdam YumruklaOnun için hiç de güzel bir gün olmayacak! Tokat ve yumruklar atarak puan kazan, kazandığın puanlarla silah dükkanından silah satın al. Ne kadar iyi vu...8Kale YıkmaKale YıkmaKale ve içindekileri vurmak için mancınığı kullanın.8Zıplayan ÖrdekZıplayan ÖrdekZıplayan Ördek Oyunu ile süper bir maceraya zıplamaya var mısınız? Bu eğlenceli Mario türü oyunun diğer macera oyunlarından ayrılan bir yönü var! Bu o...8.1Princess Pet StudioPrincess Pet StudioPrincess Pet Studio ile şimdi zevkinizi herkese gösterme zamanı!6.7Kukla BaşarısıKukla BaşarısıKukla Başarısı isimli bu oyunda savaşa hazırlan. Kuklaya istediğini yap. İstersen patlat, istersen çatlat! İyi oyunlar!8.1
6336
Oy

Açıklama

Goat Mechanic adlı bu benzersiz beceri oyununda çok eğlenceli anlar sizi bekliyor. Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu oyunda başarılı olmak için yapmanız gerekenler çok basit. 3 tane madde seçin ve yola düşürmek üzere istediğiniz yerlere yerleştirin. Daha sonra onları yere düşürün ve bakalım arabalara verdiğiniz zararla ne kadar para kazanabileceksiniz. İyi oyunlar!

Kontrol

Goat Mechanic adlı bu harika oyun fare ile oynanmaktadır. Oyunda yola bırakmanız gereken nesneleri farenin sol tuşu ile tutup hareket ettirebilirsiniz. Bol şans!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140