daha fazla

Ateş ve Su: Orman TapınağıAteş ve Su: Orman TapınağıAteş ve Su Oyunu tüm versiyonlarını Oyun Gemisi'nde bulabilirsin, Ateş ve Su oynamak için sen de hemen arkadaşlarını davet et, tıkla, oyna ve eğlen.8.1Ateş ve Su Işık TapınağıAteş ve Su Işık TapınağıAteş ve Su, bu macera dolu platform oyununda Ateş ve Su kahramanlarımızın sonuca ulaşmalarına yardım etmelisiniz.8.1Ateş ve Su 3Ateş ve Su 3Ateş ve Su 3 Oyunu ile sevilen ikili bu sefer de buz tapınağına dalıyor! Arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz 2 kişilik oyunlardan olan bu muhteşe...8Kahraman KedilerKahraman KedilerKahraman Kediler harekete geçiyorlar ve prenses kediyi kurtarmak için tilkilerle savaşıyorlar. Tilkileri yok ederek onların silahlarını alın ve büyük ...8Ateş ve Su 9Ateş ve Su 9Çok sevdiğiniz Ateş ve Su serisi tüm hızıyla devam ediyor! Arkadaşınızla aynı bilgisayarda güzel zaman geçireceğiniz Ateş ve Su 9 Oyununda ateş ve su ...8.7Vex 3Vex 3Vex 3 ile macera kaldığı yerden devam ediyor. Siyah çöp adama eşlik edin ve bu muhteşem platform oyununda çok eğlenceli anlar yaşayın. Kilit Oyun arac...6.1Zıplayan ÖrdekZıplayan ÖrdekZıplayan Ördek Oyunu ile süper bir maceraya zıplamaya var mısınız? Bu eğlenceli Mario türü oyunun diğer macera oyunlarından ayrılan bir yönü var! Bu o...8.1Karanlık ÜlkeKaranlık ÜlkeKaranlık Ülke Oyunu ile harika bir macera oyununa ne dersiniz? Oldukça keyifli zaman geçireceğiniz bu oyun ile serüven hiç bitmiyor! Ne kadar maceracı...9.4Strike Force Heroes 3Strike Force Heroes 38.1Tomb RunnerTomb RunnerRun down the crumbling path surrounding the temple and collect the golden artefacts to unlock various cool and funny characters. Dodge the deadly obst...7.4

Açıklama

Harika Koşucu Oyunu ile ne kadar iyi bir koşucusunuz gösterme vakti geldi! Bu eğlenceli oyunda önünüze çıkan engelleri aşın ve madalyaları toplamayı ihmal etmeyin. Oyun gittikçe hızlanıyor ve zıplamak daha da zorlaşmaya başlıyor! İyi oyunlar!

Kontrol

Harika Koşucu ismindeki bu eğlenceli koşu oyunu klavye ile oynanmaktadır. Oyunda yapmanı gereken tek şey zıplamak! Klavyenizin herhangi bir yön tuşuyla zıplayın ve platformda ilerleyin. İyi eğlenceler!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140