daha fazla

Elmas AkademisiElmas AkademisiElmas Akademisi ile şimdi harika bir 3'lü eşleme oyununu ekranlarınıza taşıyoruz. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu benzersiz oyunun olağanü...6Şekil EşleştirmeŞekil EşleştirmeAynı şekillerin üzerine tıklayın ve birleştirin. Birleştireceğin şekillerin arasında başka şekil olmamalı.7.9Bejeweled 3Bejeweled 3Bejeweled 3 Oyunu ile klasikleşen zeka oyunu harika bir yüzle geri dönüyor! Bu eğlenceli oyunda çok keyifli vakit geçirecek ve zamanın nasıl geçtiğini...8Topları Sırala OyunuTopları Sırala OyunuTopları Sırala Oyunu ile bilardo toplarıyla oynanan ilginç bir oyun karşınıza geliyor! Oyun amacı 5 tane aynı renkteki topu yatay veya dikey sıralayar...8Renkli Gök TaşlarıRenkli Gök TaşlarıRenkli Gök Taşları ile çok sevdiğiniz türde, eğlenceli bir zeka oyunu sizlerle. Aynı renkteki taşları 3'lü, 4'lü ya da 5'liler halinde yan yana getiri...880 Günde Devri Alem80 Günde Devri AlemDünyayı dolaşmak için sadece 80 gününüz var. Bunu düşünmek kolay geliyor mu? 19. yüzyıla geri gitmeye, karada, denizde ve havada muhteşem maceralara h...8Fruita CrushFruita Crush6Deniz KabuklarıDeniz Kabukları3 tane aynı şekil bir araya getirip yok et ve topladığın puanlarla geliştirme satın alarak dev bir akvaryum oluştur.8Jewel BurstJewel BurstMücevherleri Patlat ile harika bir zeka oyunu oynamaya hazırlanın. Bu oyunda mücevherleri aklınızı kullanarak patlatmalı ve skorunuzu arttırmalısınız....7.5Atlantis'in YükselişiAtlantis'in YükselişiOyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.8
7.764
Oy

Açıklama

Jelibon Pikniği ile muhteşem bir zeka oyununa hazır mısınız? Sevdiğiniz türde bir 3'lü eşleştirme oyunu olan Jelibon Pikniği'nde zamana karşı yarışıyorsunuz. En kısa zamanda en çok jelibonu bir araya getirin ve en yüksek puanları kazanın. Kilit Oyun sizi en eğlenceli oyunlarla buluşturmaya devam ediyor. İyi oyunlar!

Kontrol

Jelibon Pikniği adlı bu harika zeka oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda jelibonları farenin sol tuşunu kullanarak hareket ettirebilirsiniz. Bol şans!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140