daha fazla

Princesses at Met Gala BallPrincesses at Met Gala BallPrincesses at Met Gala Ball ile müthiş bir kız oyunu oynamaya ne dersiniz?7.2Barbie Lady Gaga OluncaBarbie Lady Gaga OluncaBarbie Lady Gaga Olunca Oyunu ile kızlar ilginç ama bir o kadar da eğlenceli bir oyun oynamaya ne dersiniz? Barbie'yi Lady Gaga gibi giydirin ve diled...8.1Lucy Hale MakyajıLucy Hale MakyajıLucy Hale Makyajı isimli oyun ile bu güzel oyuncu ve şarkıcının makyajını yapmaya ne dersin? O kendini senin zevkine yani sana emanet etti. Bakalım bu...8.1Barbie Rihanna SpaBarbie Rihanna SpaBarbie Rihanna Spa Oyunu’nda Barbie’nin çok önemli bir konuda yardıma ihtiyacı var. Makyaj ve cilt bakımına meraklıysanız çok eğlenceli bir oyun sizi ...8Dora Okula gidiyorDora Okula gidiyorDora Okula Gidiyor Oyunu ile eğlenceli bir kız oyunu sizlerle! Kahramanımız Dora okula hazırlanıyor!6Lana Del Rey MakyajLana Del Rey MakyajLana Del Rey Makyaj Oyunu ile ünlü şarkıcının yardımına koşmaya ne dersin? Makyaj konusunda ona yardım et ve bu güzel kızın daha da hoş görünmesini sa...6.1Kylie Jenner Top ModelKylie Jenner Top Model7.4Dora Saç KesimiDora Saç KesimiDora Saç Kesimi Oyunu ile harika bir Dora oyunu daha sizlerle! Sevdiğiniz çizgi karakter Dora'nın yardımınıza ihtiyacı var! Dora'nın saçlarını istediğ...8Kırmızı Halıda ŞovKırmızı Halıda ŞovKırmızı Halıda Şov ile harika bir kız oyunu oynamaya davetlisiniz! Kilit Oyun farkıyla ekranlarınıza gelen bu muhteşem oyunda kahramanımızı katılacağı...8.1Çılgın Diş DoktoruÇılgın Diş DoktoruÇılgın Diş Doktoru ile muhteşem bir beceri oyunu daha sizlerle. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu güzel oyunda dişlerin hepsine teker teker ...8
8786
Oy

Açıklama

Hayranı olduğunuz Justin Bieber’in diş bakımını yapmaya ne dersiniz? En güzel beceri oyunlarını ekranlarınıza getiren Kilit Oyun, size eğlenceli saatlerin yanı sıra Justin Bieber’in dişlerine bakım yaparak diş doktorluğuna da ufak bir adım atma imkanı sağlıyor. Hadi hemen başlayın. İyi oyunlar.

Kontrol

Justin Bieber Diş Bakımı adlı bu eğlenceli beceri oyunu fare ile oynanıyor. Fare ile diş bakımı yapmanızı sağlayan gereçleri yönetin ve ünlü sanatçıyı sağlıklı dişlere kavuşturun. İyi oyunlar.

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140