daha fazla

Usta BerberUsta BerberUsta Berber ile şimdi mükemmel bir beceri oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyun Gemisi'nin ekranlarınıza getirdiği bu oyuna bayılacaksınız.8.5Moda EviModa EviModa Evi Oyunu ile harika bir giysi giydirme eğlencesine hazır mısınız, kızlar? Bu eğlenceli oyunda çok keyifli dakikalar sizleri bekliyor! Haydi baka...8.5Pizza DükkanıPizza DükkanıPizza Dükkanı ile şimdi müşterileri memnun etme zamanı! Bu harika oyunda bir pizza dükkanında çalışacaksınız. Müşterilerin siparişlerini alın ve hepsi...8Kahraman KedilerKahraman KedilerKahraman Kediler harekete geçiyorlar ve prenses kediyi kurtarmak için tilkilerle savaşıyorlar. Tilkileri yok ederek onların silahlarını alın ve büyük ...8.2Dynamons 2Dynamons 2Dynamons 2 ile şimdi unutulmaz bir oyun deneyimine hazır mısınız? Kilit Oyun farkıyla ekranlarınıza gelen bu muhteşem pokemon tarzı oyunda kahramanını...7.3Kanat DükkanıKanat DükkanıKanat Dükkanı ile çok eğlenceli dakikalar sizlerle. Kanatçıya gelen müşterilerinin siparişlerini al ve onlara tam istedikleri yemeği harika görünecek ...8.1Ofis KurOfis KurOfis Kur isimli oyun ile harika bir ofis dünyası kurmaya ne dersin? Bu oyunda kendine ve çalışma arkadaşlarına en hoş ofis ortamını sen sun ve puanlar...8.1Mexico RexMexico RexDestroy the city in Mexico with your T-Rex in the fun rampage game Mexico Rex!8.3Mini Skin DoctorMini Skin DoctorMini Skin Doctor ile şimdi muhteşem bir kız oyunu ekranlarınızda!6.3Neşeli MarketNeşeli MarketNeşeli Market oyunu ile şimdi ne kadar iyi bir yöneticisiniz herkese göstermeye ne dersiniz? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli oyu...8.4
8.226
Oy

Açıklama

Kedi Bakıcısı Oyunu ile birlikte minik ve sevimli kedilerin bakımını üstlenmeye ne dersiniz? Kilit Oyun aracılığı ile sizinle buluşan bu oyunda, kedilerle birlikte eğlenceli anlar yaşanıyor. Bakımevine bırakılan kedilerin ihtiyaçlarını gidermek bakalım sandığınız kadar kolay mı? Bu eğlenceli görevi üstlenip kedileri mutlu edebilecek misiniz?

Kontrol

Kedi Bakıcısı oyunu fare ile oynanmaktadır. Bakımevine getirilen kedilerin ihtiyaçlarını size sunulan yönlendirmeler ile belirleyerek giderin ve onları mutlu edin. İyi eğlenceler!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140