daha fazla

Maze MonsterMaze MonsterMaze Monster ile harika bir oyun deneyimine hazır mısınız?7.5Çılgın KafaÇılgın KafaÇılgın Kafa ile harika bir zeka oyunu daha sizlerle. Oyundaki çılgın kafanın boynunu uzatın ve labirentteki tüm nesneleri toplayarak çıkışa ulaşmasını...8.1Mouse Maze 1Mouse Maze 1Oyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.8Adam and EveAdam and EveOyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.8Labirentteki SincapLabirentteki SincapOyunda belirtilen harfleri toplayın! Ortada gezinen tavşancığa dikkat!8Nota Bulmaca OyunuNota Bulmaca OyunuNota Bulmaca Oyunu ile güzel bir zeka oyunu sizleri bekliyor. Zekanızı kullanın, karakteri varış yerine ulaştırın! Bu oldukça keyifli platform oyunund...8.1Sinir Bozucu OyunSinir Bozucu OyunHiç böyle sinir bozucu bir oyun oynadınız mı? Bu oyun saçma ama eğlenceli yapısı ile sizi hemen saracak. Oyundaki topu labirentin içinde sağa sola değ...6Zeki GergedanZeki GergedanZeki Gergedan Oyunu ile müthiş bir oyun sizleri bekliyor! Gergedanları çarpıştırın ve ne kadar zekisiniz gösterin! Bu eğlenceli zeka oyununa bayılacak...6Korkunç MaymunKorkunç MaymunKorkunç Maymun ile korku dolu dakikalar yaşamaya hazır mısınız? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu gerçekçi 3D oyuna tam anlamıyla bayılacaks...6.2Peynir LabirentiPeynir LabirentiPeynir Labirenti ile şimdi harika bir beceri oyunu sizleri bekliyor. Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli oyunda peyniri labirent...4.1
8.1235
Oy

Açıklama

Kilitleri Aç ile müthiş bir zeka oyunu oynamaya hazırlanın. İmleci platformda yer alan kutularda yazan sayılar kadar noktadan geçirin ve kutunun açılmasını sağlayın. Kilit Oyun sizi yine başından kalkmak istemeyeceğiniz bir oyunla buluşturuyor. İyi oyunlar.

Kontrol

Kilitleri Aç adlı bu keyifli zeka oyunu fare ya da klavye ile oynanmaktadır. İmleci farenin sol tuşuyla ya da klavyenin yön tuşları ile hareket ettirebilirsiniz. Bol şans!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140