daha fazla

Clash RoyaleClash RoyaleClash Royale çok sevilen oyunlardan biri olan Clash of the Clans'ın karakterlerini ekranlarınıza getiriyor!7.6Yönet ve FethetYönet ve FethetYönet ve Fethet ile hareketli saatler yaşamaya hazır mısınız? Bu temposu yüksek savaş oyununda teröristleri etkisiz hale getirmeli ve bunun için de en...6.7Viking SavaşlarıViking SavaşlarıViking Savaşları ile heyecan verici bir savaş oyunu oynamaya hazır mısınız? Kilit Oyun farkıyla sizlerle buluşan bu oyunda hazineyi korumak zorundasın...8.3Clash of Clans OnlineClash of Clans OnlineClash of Clans Online ile heyecan dolu bir savaş oyununa ne dersiniz?9Krallığı KoruKrallığı KoruKrallığı Koru ile şimdi harika bir savaş oyunu oynamaya hazır mısınız? Zombiler ve iskelet ordusu krallığa karşı saldırıya geçtiler. Krallığı bu saldı...8.2Paragöz BiraderlerParagöz BiraderlerParagöz Biraderler oyununda sıradışı bir macera sizi bekliyor. Biraderler hapishaneden kaçıyorlar ve paraları toplamaya çalışıyorlar. Kilit Oyun arac...8.3Free the KeyFree the KeyFree the Key ile muhteşem bir zeka oyunu şimdi karşınızda!7.6Karanlık için SavaşKaranlık için SavaşYeni bir dönem başlıyor! Karanlık Çağ! Karanlık için Savaş ile bütün strateji yeteneklerinizi ortaya dökme zamanı! Ordunuzu kurun ve karanlık için sav...8Efsaneler SavaşıyorEfsaneler SavaşıyorEfsaneler Savaşıyor ile harika bir strateji oyunu oynamaya ne dersiniz? Şimdi ekranlarınızın başına geçin ve bu heyecanlı macera bir an önce başlasın....8.1Stratego Win or LoseStratego Win or LoseStratego kazanmak veya kaybetmek, bir güzel strateji oyunu ücretsiz oynayın.4.3
Modern Savaşlar 2

Modern Savaşlar 2

5.33
Oy

Açıklama

Modern Savaşlar 2 ile bu muhteşem strateji oyunu kaldığı yerden devam ediyor. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen Modern Savaşlar 2 oyununda süper ötesi bir çatışma yaşanıyor. Siz de bu heyecandan mahrum kalmak istemiyorsanız bir an önce ekranlarınızın başına geçin ve bu oyuna başlayın! İyi oyunlar!

Kontrol

Modern Savaşlar 2 adlı bu harika strateji oyunu fare ile oynanmaktadır. Farenin sol tuşu ile savaşçılarınızı düşmanların bulunduğu bölgelere doğru yönlendirin ve düşman bölgelerini ele geçirerek galibiyetinizi ilan edin. Bol şans!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140