daha fazla

Clash RoyaleClash RoyaleClash Royale çok sevilen oyunlardan biri olan Clash of the Clans'ın karakterlerini ekranlarınıza getiriyor!7.6Yönet ve FethetYönet ve FethetYönet ve Fethet ile hareketli saatler yaşamaya hazır mısınız? Bu temposu yüksek savaş oyununda teröristleri etkisiz hale getirmeli ve bunun için de en...6.8Clash of Clans OnlineClash of Clans OnlineClash of Clans Online ile heyecan dolu bir savaş oyununa ne dersiniz?9Paragöz BiraderlerParagöz BiraderlerParagöz Biraderler oyununda sıradışı bir macera sizi bekliyor. Biraderler hapishaneden kaçıyorlar ve paraları toplamaya çalışıyorlar. Kilit Oyun arac...8.3Viking SavaşlarıViking SavaşlarıViking Savaşları ile heyecan verici bir savaş oyunu oynamaya hazır mısınız? Kilit Oyun farkıyla sizlerle buluşan bu oyunda hazineyi korumak zorundasın...8.3Krallığı KoruKrallığı KoruKrallığı Koru ile şimdi harika bir savaş oyunu oynamaya hazır mısınız? Zombiler ve iskelet ordusu krallığa karşı saldırıya geçtiler. Krallığı bu saldı...8.3Free the KeyFree the KeyFree the Key ile muhteşem bir zeka oyunu şimdi karşınızda!6.51941 Frozen Front1941 Frozen Front1941 Frozen Front ile muhteşem bir strateji oyununa ne dersiniz? Şimdi müthiş bir heyecan sizlerle! Kilit Oyun farkıyla ekranlarınıza gelen bu harika ...6.2Kahraman SavaşçıKahraman SavaşçıKahraman Savaşçı ile mükemmel bir savaş oyununu ekranlarınıza getiriyoruz. Kilit Oyun farkı ile oynama şansı yakalayacağınız bu oyunda kılıcınızı kuşa...6.3Hainleri AvlaHainleri AvlaHainleri Avla ile şimdi harika bir strateji oyunu sizi bekliyor. Ekibinizi iyi yönetin ve mutantları öldürmeleri için en etkili stratejiyi oluşturun. ...8
Modern Savaşlar 2

Modern Savaşlar 2

7.76
Oy

Açıklama

Modern Savaşlar 2 ile bu muhteşem strateji oyunu kaldığı yerden devam ediyor. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen Modern Savaşlar 2 oyununda süper ötesi bir çatışma yaşanıyor. Siz de bu heyecandan mahrum kalmak istemiyorsanız bir an önce ekranlarınızın başına geçin ve bu oyuna başlayın! İyi oyunlar!

Kontrol

Modern Savaşlar 2 adlı bu harika strateji oyunu fare ile oynanmaktadır. Farenin sol tuşu ile savaşçılarınızı düşmanların bulunduğu bölgelere doğru yönlendirin ve düşman bölgelerini ele geçirerek galibiyetinizi ilan edin. Bol şans!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140