daha fazla

Heroes of MythsHeroes of MythsHeroes of Myths ile müthiş bir heyecan sizlerle! Kahramanınızı seçin ve savaş başlasın!7.7Hazine AvıHazine AvıHazine Avı ile mükemmel bir beceri oyunu sizlerle. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu keyifli oyunda altınları ve yıldızları yakalamanız gere...4.9Zombiler ZıplayamazZombiler ZıplayamazZombiler Zıplayamaz Oyunu ile müthiş macera oyununa hazır mısınız? Bu harika aksiyon size hoşça vakit geçirtecek ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayaca...7Flow Free OnlineFlow Free OnlineFlow Free Online ile şimdi muhteşem ve rengarenk bir zeka oyununa ne dersiniz?7.7Sıvı Doldur 4Sıvı Doldur 4Sıvı Doldur 4 oyunu ile şimdi kovaları su doldurma zamanı? Bu harika oyunun son bölümü Kilit Oyun vasıtası ile ekranlarınıza geliyor. Hesaplamalarınız...6.5Water The VillageWater The VillageWater The Village ile şimdi ne kadar zeki olduğunuzu herkese kanıtlamaya hazır mısınız?6.8Hazineci KızHazineci KızHazineci Kız ile müthiş bir macera oyunu oynamaya hazır olun. Kahramanımız olan genç kız Indiana Jones gibi hazinelerin peşinde. Hazineyi bulduğunda i...6.6İnşaat Telaşıİnşaat Telaşıİnşaat Telaşı oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz! Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli zeka oyununda yepyen...8Zorlu FutbolZorlu FutbolZorlu Futbol ile sizi daha önce hiç tatmadığınız bir futbol oyunu deneyimine davet ediyoruz. Önce ülkenizi seçin ve bu muhteşem mücadele başlasın! Oyu...7.9Bombalar ve AskerlerBombalar ve AskerlerBombalar ve Askerler ismindeki bu müthiş oyunda ne kadar iyi bir nişancı olduğunuzu gösterin ve tüm hedefleri vurun!6.3

Açıklama

Mutlu Tren ile sizi mükemmel bir zeka oyunu ile buluşturuyoruz. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli oyunda yeni kurulan şehirde tren raylarını istediğiniz gibi değiştirip treni en doğru yoldan altınlara ulaştırmanız gerekiyor. Bütün altınları topladığınızda vagon sayınız da çoğalmaktadır. İyi oyunlar!

Kontrol

Mutlu Tren adlı bu eğlenceli zeka oyunu fare ile oynanmaktadır. Bütün şehri dolaşması gereken treni en doğru biçimde dolaştırmak için rayların yönlerini farenin sol tuşu ile değiştirebilirsiniz. En doğru stratejiyi kurun ve bütün puanları toplayın! Bol şans!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140