daha fazla

Clash RoyaleClash RoyaleClash Royale çok sevilen oyunlardan biri olan Clash of the Clans'ın karakterlerini ekranlarınıza getiriyor!7.2Regular Show DövüşRegular Show DövüşRegular Show Dövüş Vakti Oyunu ile Mordecai ve Rigby müthiş bir maceraya katılıyorlar! Onlarla bu güzel oyunu oynamaya ve dövüş nasıl yapılır herkes g...8.5Vex 4Vex 4Vex 4 - Overcome a series of new and creative challenges in this free online installment of the platform game series VEX!6.3Babam ve BenBabam ve BenBabam ve Ben Oyunu ile harika bir iki kişilik oyun daha sizlerle oluyor! Bu oyunda çocuğu ve babasını aynı anda kontrol etmelisiniz. Bu yüzden de arka...6.9Elektrik Adam 2Elektrik Adam 2Elektrik Adam 2 Oyunu ile yıldırım dövüşüne hazır olun! Dövüş oyunları denildiğinde akla ilk gelen oyun portalı OyunGemisi'nden yine harika bir dövüş ...8.7Ultimate BoxingUltimate BoxingFight in a boxing match in this great 3D boxing game. Hit your opponent and quickly switch to blocking your opponent's punches while you rest up for y...6.6Geo Dash 2Geo Dash 2Collect power-ups in Geo Dash 2 and see your block through the deadly maze in this free game!7.8aaaaaa Oyunu ile dünyaca ünlü mobil oyun şimdi Oyun Gemisi'nde! Birbirlerine çarptırmadan çubukları daireye fırlatın ve seviyeleri teker teker atlayın.7.5Strike Force Kitty LeagueStrike Force Kitty LeagueKitty Strikeforce Tren ve takımındaki kediler tüm savaş için donatılmıştır emin olun. Çok sayıdaki rakiplerini yenmek için arenaya ekibinizin almak so...6.3Airplane BattleAirplane BattleAirplane Battle ile havada müthiş uçak kapışması başlamak üzere, hazır mısınız?7.6
6.2323
Oy

Açıklama

Ninja Kira ile muhteşem bir macera ekranlarınızda. Oyunda ustasından dövüş sanatına dair tüm incelikleri öğrenmiş olan ninjaya düşmanlarına karşı savaşında yardım edeceksiniz. Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu oyunda çok heyecanlı anlar sizi bekliyor. İyi oyunlar!

Kontrol

Ninja Kira adlı bu benzersiz macera oyunu fare ve klavye ile oynanmaktadır. Ninja Kira'yı isterseniz klavyenin "A", "S", "D" tuşlarıyla, isterseniz farenin sol tuşu ile dövüştürebilirsiniz. Bol şans!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140