daha fazla

Zorlu YollarZorlu YollarZorlu Yollar Oyunu ile tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Aracınızın yükseltme ve hedefinize ulaşmak için zombi ordularını ezerek yolunuza d...8.2Dolmuş ŞöförüDolmuş ŞöförüDolmuş Şöförü Oyunu ile harika bir araba oyunmaya hazırlanın! Bu eğlenceli oyunla yolcuları istedikleri yerlere ulaştırın ve para kazanın! Dolmuş şöfü...8.6Süper Drift 3DSüper Drift 3DÜç boyutlu bir yarış macerasına hazır mısınız? Bitiş çizgisini ilk geçen siz olun!8.13D Viper Yarışı3D Viper Yarışı3D Viper Yarışı ile ustalık gerektiren bir yarış oyunu sizlerle. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu heyecanlı oyun iddia ediyoruz hız ve adre...6.5Akasya DurağıAkasya DurağıAkasya Durağı ile sizi eğlenceli mi eğlenceli bir araba oyunu oynamaya davet ediyoruz. Kilit Oyun sizi en kaliteli oyunlarla buluşturmaya devam ediyor...6.2Süper Drift 2Süper Drift 2Süper Drift 2 Oyunu ile efsane yarış oyunu yeni bölümüyle karşınızda! Ne kadar iyi bir yarışçı olduğunuzu göstermeye ne dersiniz? Oyun Gemisi muhteşem...8.2Canavar Araba YarışıCanavar Araba YarışıCanavar Araba Yarışı Oyunu ile kocaman tekerlekli arabaların süper yarışına hazır mısınız? Bu harika araba yarışı oyunu ile hızlı dakikalar sizleri be...8.3Zombi SavunmasıZombi SavunmasıZombi Savunması ile şimdi heyecanlı mı heyecanlı bir macera oyunu ekranlarınızda. Tehlikeli zombiler krallığınızı ele geçirmek için geliyor! Onlara ka...8.13D İtfaiye Park Etme3D İtfaiye Park EtmeSiz de hep küçükken itfaiyeci olma hayalleri kuranlardan mısınız? İşte size çocukluk hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı. Kilit Oyun aracılığı ile ek...8.1
8.17945
Oy

Açıklama

Yolla şimdi daha da zorlu! Sevilen zombili araba oyunu Zorlu Yollar geri döndü! Bu oyun için aslında ikinci bölümün devamı diyebiliriz fakat yine de oldukça güzel bir oyun çıkmış! Bu sefer itfaiye ve tır gibi büyük araçları kullanıyoruz ve yine patlamalar, bolca zombiler ve aksiyon bizi bekliyor! Oyun Gemisi farklıyla ekranlarınıza gelen bu eğlenceli araba oyunu size çok güzel bir oyunu deneyimi sunacak! Aracınızı ilerletebildiğiniz kadar ilerletmeli ve ne kadar iyi bir sürücü olduğunuzu göstermelisiniz! Ayrıca geliştirmeleri satın alarak daha hızlı ve daha dayanıklı hale gelecek ve böylece daha uzağa gidebileceksiniz! Haydi şimdi biraz zombi ezme vakti! İyi oyunlar!

Kontrol

Ölüm Yolu 3 ismindeki bu süper aksiyon dolu araba oyunu klavye ile oynanmaktadır. Oyunda klavyenizin yön tuşlarını kullanarak aracınızı kontrol edin. X tuşuyla jetinizi kullanın! Ayrıca geliştirmeleri almayın unutmayın! İyi eğlenceler!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140