daha fazla

Ateş ve Su 4Ateş ve Su 4Ateş ve Su 4 çıktı!8.6Hırsız Kardeşler 3Hırsız Kardeşler 3Play the two player game Money Movers 3 now!7.8Ateş ve Su: Orman TapınağıAteş ve Su: Orman TapınağıAteş ve Su Oyunu tüm versiyonlarını Oyun Gemisi'nde bulabilirsin, Ateş ve Su oynamak için sen de hemen arkadaşlarını davet et, tıkla, oyna ve eğlen.8.1Şahin Bey ve YardımcısıŞahin Bey ve YardımcısıŞahin Bey ve Yardımcısı Oyunu ile büyük bir macera başlıyor. Onlara yardım edip düşman yaratıkları yok etmelisin. Dünyaca ünlü iki kişilik oyunlar Tür...8.7Ateş ve Su Işık TapınağıAteş ve Su Işık TapınağıAteş ve Su, bu macera dolu platform oyununda Ateş ve Su kahramanlarımızın sonuca ulaşmalarına yardım etmelisiniz.8.1Ateş ve Su 3Ateş ve Su 3Ateş ve Su 3 Oyunu ile sevilen ikili bu sefer de buz tapınağına dalıyor! Arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz 2 kişilik oyunlardan olan bu muhteşe...8Kızlar ve OğlanlarKızlar ve OğlanlarKızlar ile Oğlanlar birbirine savaş açıyor ve bakalım kazanan kim oluyor. Birbirlerine taş ve ayakkabı fırlatarak kimin savaşı kazanacağını belirleyin...8.9Küçük Salyangoz 8Küçük Salyangoz 8Küçük Salyangoz 8 Oyunu ile macera kaldığı yerden devam ediyor. Oyun dünyasının bayıldığı Küçük Salyangoz serisi yeni bir bölümüyle daha karşınızda.6.3Madenci KardeşlerMadenci KardeşlerMadenci Kardeşler ile bu iki sevimli madenci kardeşe yardımcı olmaya ne dersiniz? Bölümlerde madenden çıkmaya çalışan madencileri kontrol edin ve onla...8.9Maymunu Mutlu Et 3Maymunu Mutlu Et 3Maymunu Mutlu Et 3 ile bu harika serinin yepyeni oyununu sizlerle buluşturuyoruz. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli oyunda bulmaca...6.8
Sıkı Dostlar 2

Sıkı Dostlar 2

7.9119
Oy

Açıklama

Sıkı Dostlar 2 ile şimdi bu iki kişilik eğlenceli macera kaldığı yerden devam ediyor. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen ve arkadaşınızla oynayabileceğiniz bu harika oyunda sizi keyifli bir uzay yolculuğu bekliyor. Kahramanımıza eşlik edin ve kaybolan uzay mekiği malzemelerini toplamanız gerekiyor. İyi oyunlar!

Kontrol

Sıkı Dostlar 2 adlı bu eğlenceli iki kişilik oyun klavye ile oynanmaktadır. Oyunda mavi uzaylıyı klavyenizin yön tuşlarıyla, pembe uzaylıyı da "W", "A", "S", "D" tuşlarıyla kontrol edebilirsiniz. Bol şans!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140