daha fazla

Saat Kulesinden KaçışSaat Kulesinden KaçışSaat Kulesinden Kaçış oyunu ile tehlikeli ve nefes kesen bir macera sizi bekliyor. Zekanızı kullanarak ilerleyeceğiniz bu oyunda gerekli ipuçlarını bi...8.1Hapishaneden KaçmacaHapishaneden KaçmacaHapishaneden Kaçmaca Oyunu ile müthiş bir kaçış serüveni seni bekliyor! İyi oyunlar!8.1Büyücünün Şatosundan KaçışBüyücünün Şatosundan KaçışBüyücünün Şatosundan Kaçış Oyunu ile sürükleyici bir kaçış oyunu sizlerle! Dikkatinizi toplayın ve zekanızı kullanın! İyi oyunlar!8.1Müzeden KaçışMüzeden KaçışMüzeden Kaçış isimli oyunda, sen arkadaşlarınla beraber bir müzeyi ziyarete gidiyorsun. Gezi çok sıkıcı olduğundan uyuya kalıyorsun. Saatler sonra uya...8.1Okuldan KaçışOkuldan KaçışBu oyun ile ingilizcenizi geliştirebilirsiniz. Oyunda arkadaşlarıyla saklambaç oynarken uykuya dalan kahramanımız uyandığında hiç kimseyi bulamaz. Old...8Hobo HapisteHobo HapisteHobo Hapiste ile muhteşem bir macera başlamak üzere! Çılgın kahramanımız Hobo'nun başı yine dertte. Bu sefer hapse düştü ve yine kimse ile anlaşamıyor...8.2Kutuptan KaçışKutuptan KaçışKutuptan Kaçış ile sizi eşsiz bir maceraya davet ediyoruz. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu oyuna bayılacaksınız. Bir araştırma için kuzey ...4.9My Adventure Book 2My Adventure Book 2My Adventure Book 2 ile müthiş bir zeka oyunu oynamaya hazır mısınız?7Çiftlikten Kaçış OyunuÇiftlikten Kaçış OyunuBu oyun ile elimdeki aletleri kullanarak çiftlikten çıkmaya çalışıyoruz! İyi oyunlar! En güzel bulmaca oyunları Kilitoyun.com'da! 8Adadan KaçışAdadan KaçışBu oyunda, adadaki volkan patlamadan önce adadan kaçmak gerekiyor. Kulağa her ne kadar kolay gelsede, buradan canlı olarak kaçabilmek oldukça zor.8.1
691
Oy

Açıklama

Son Hamle Oyunu ile sıradışı bir zeka oyununa hazır olun! Dama tahtasının üzerinde fakat çok farklı bir yapıda ilerleyen oyunda amaç bitiş çizgisine ulaşmak! Fakat önünüzde birçok farklı hareket eden engel var ve tüm oyun hamleler üzerine kurulu. O yüzden yaptığınız hamleleri iyi düşünün ve kısıtlı hamle sayısına sahip olduğunuzu unutmayın! İyi oyunlar!

Kontrol

Son Hamle isimli bu muhteşem zeka oyunu klavye ile oynanmaktadır.Klavyenizin yön tuşlarıyla bu kareyi kontrol ederken dama tahtasındaki diğer engellere dikkat edin. Bir sonraki hamlenizi düşünerek oynayacağınız bu oyunda amaç bitiş noktasına ulaşmak! İyi eğlenceler!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140