daha fazla

Saat Kulesinden KaçışSaat Kulesinden KaçışSaat Kulesinden Kaçış oyunu ile tehlikeli ve nefes kesen bir macera sizi bekliyor. Zekanızı kullanarak ilerleyeceğiniz bu oyunda gerekli ipuçlarını bi...8.1Hapishaneden KaçmacaHapishaneden KaçmacaHapishaneden Kaçmaca Oyunu ile müthiş bir kaçış serüveni seni bekliyor! İyi oyunlar!8.1Crazy HangoverCrazy HangoverOyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.8Prisonbreak BreakoutPrisonbreak BreakoutOyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.8Kutuptan KaçışKutuptan KaçışKutuptan Kaçış ile sizi eşsiz bir maceraya davet ediyoruz. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu oyuna bayılacaksınız. Bir araştırma için kuzey ...4.8Büyücünün Şatosundan KaçışBüyücünün Şatosundan KaçışBüyücünün Şatosundan Kaçış Oyunu ile sürükleyici bir kaçış oyunu sizlerle! Dikkatinizi toplayın ve zekanızı kullanın! İyi oyunlar!8.1Hobo HapisteHobo HapisteHobo Hapiste ile muhteşem bir macera başlamak üzere! Çılgın kahramanımız Hobo'nun başı yine dertte. Bu sefer hapse düştü ve yine kimse ile anlaşamıyor...8.2Escape LibraryEscape LibraryOyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.8Laboratuvardan KaçışLaboratuvardan KaçışLaboratuvardan Kaçış Oyunu ile ne kadar becerikli ve zekisiniz görelim bakalım! Eşyaları kullanın ve onlarla laboratuvardan kaçmanın yollarını arayın....8.1Adadan KaçışAdadan KaçışBu oyunda, adadaki volkan patlamadan önce adadan kaçmak gerekiyor. Kulağa her ne kadar kolay gelsede, buradan canlı olarak kaçabilmek oldukça zor.8.1
691
Oy

Açıklama

Son Hamle Oyunu ile sıradışı bir zeka oyununa hazır olun! Dama tahtasının üzerinde fakat çok farklı bir yapıda ilerleyen oyunda amaç bitiş çizgisine ulaşmak! Fakat önünüzde birçok farklı hareket eden engel var ve tüm oyun hamleler üzerine kurulu. O yüzden yaptığınız hamleleri iyi düşünün ve kısıtlı hamle sayısına sahip olduğunuzu unutmayın! İyi oyunlar!

Kontrol

Son Hamle isimli bu muhteşem zeka oyunu klavye ile oynanmaktadır.Klavyenizin yön tuşlarıyla bu kareyi kontrol ederken dama tahtasındaki diğer engellere dikkat edin. Bir sonraki hamlenizi düşünerek oynayacağınız bu oyunda amaç bitiş noktasına ulaşmak! İyi eğlenceler!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140