daha fazla

Çılgın Motor YarışıÇılgın Motor YarışıAdrenallin ve hız tutkunu iseniz Çılgın Motor Yarışı’na bayılacaksınız. Etkileyici grafikleri ile görsel bir şölen sunan bu oyunu oynarken zamanın nas...8.1ATV Yarışı OyunuATV Yarışı OyunuATV Yarışı Oyunu ile heyecanlı bir yarışa var mısınız? Oyunda ATV'nizi kullanın, bitiş noktasına en hızlı siz varın! Dikkatli olun, bu oyunda ATV'yi k...8Bike Racing 2Bike Racing 27.4Tehlikeli Motor AtlayışıTehlikeli Motor AtlayışıTehlikeli Motor Atlayışı Oyunu ile heyecanlı bir motor deneyimine hazır olun! Oyunda çeşitli rampalardan hızınızı alarak atlayın ve özel hareketleri y...8.4Süper Motor 3DSüper Motor 3DSüper Motor 3D Oyunu ile motorunuzla hız yapmaya hazır mısınız? Bu harika alışılmadık oynanışıyla çok keyifli anlara sebep olacak, bizden söylemesi! H...8Arazi AracıArazi AracıEngellerle dolu bir arazi ve bu engellerin üstesinden gelmesi gereken bir arazi aracı. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen Arazi Aracı oyununda m...8Motorcu DedeMotorcu DedeMotorcu Dede Oyunu ile süper bir aksiyon sizleri bekliyor! Yolların kralı motorcu dede yine yollara düşüyor ve düşmanlarına kök söktürüyor! Bakalım na...9.6Ultimate Dirt Bike USAUltimate Dirt Bike USA6Fırtına MotorcuFırtına MotorcuFırtına Motorcu Oyunu ile aksiyon dolu dakikalar sizleri bekliyor! Motoru gazlayın ve dev alevlerin üzerinden atlayıp ne kadar cesur olduğunu kanıtlay...6Süper MotorlarSüper MotorlarSüper Motorlar Oyunu ile süper bir yarış heyecanı sizleri bekliyor! Ne kadar iyi bir motorcusunuz gösterme zamanı geldi! Şimdi motorunuza atlayın ve h...8.1
852
Oy

Açıklama

Süper Yarışçı oyunu ile mükemmel bir yarış heyecanı sizleri bekliyor. Kilit Oyun farkı ile sizlerle buluşan bu heyecanlı oyunda motorunuzu seçin ve zorlu parkuru tamamlamaya çalışın. Bu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız nefes kesen yarışın sizi ne kadar zorlayacağını tahmin bile edemezsiniz. İyi oyunlar.

Kontrol

Süper Yarışçı adlı yarış oyunu klavye ile oynanıyor. Klavyenin sağ tuşu hızlanmanızı, sol tuşu ise yavaşlamanızı sağlıyor. Bu zorlu parkurda tamamladığınız yol boyunca kazandığınız puanlar ilerki bölümlerde daha güçlü motorlar almanıza imkan sağlayacak. İyi oyunlar.

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140