daha fazla

Moda EviModa EviModa Evi Oyunu ile harika bir giysi giydirme eğlencesine hazır mısınız, kızlar? Bu eğlenceli oyunda çok keyifli dakikalar sizleri bekliyor! Haydi baka...8.5Barbie Saç KesimiBarbie Saç KesimiBarbie Saç Kesimi isimli oyunda panik halinde olan Barbie'ye yardımcı olmalısın. Barbie'nin saçları berbat halde ve o çok mutsuz. Onun saçlarına bakım...8.2Kanat DükkanıKanat DükkanıKanat Dükkanı ile çok eğlenceli dakikalar sizlerle. Kanatçıya gelen müşterilerinin siparişlerini al ve onlara tam istedikleri yemeği harika görünecek ...8.1Super Barbie Real HaircutsSuper Barbie Real HaircutsBu eğlenceli Kuaför oyun yeni bir saç kesimi Barbie'nin süper kahraman alter ego vermek. Saçını kesip veya bunu düzeltmek veya o curl uzun büyümek. Ha...6.2Papa DondurmalarıPapa DondurmalarıPapa Dondurmaları ile şimdi muhteşem bir macera sizi bekliyor. Bu oyunla harika dondurmalar satan bir dükkanda çalışıyorsunuz. Müşteriler akın ediyor....8.1Graduation HairstylesGraduation HairstylesGraduation Hairstyles ile harika bir kız oyununa ne dersiniz?6.9Makarnacı BabaMakarnacı BabaMakarnacı Baba ile eğlenceli bir yemek oyunu sizlerle! Hazırlayacağınız lezzetli makarnalarla müşterilerinizi mest etmeye hazır mısınız? Cevabınız eve...8.1Pankek DükkanıPankek DükkanıPankek Dükkanı ile şimdi görev başına. Bu harika oyunda bir pankek dükkanında çalışıyorsunuz. Müşterilerinizin siparişlerini alın, onları hazırlayın v...8.1Hot-Dog DükkanıHot-Dog DükkanıHot-Dog Dükkanı ile harika bir beceri oyunu karşınızda. Çalıştığınız Hot-Dog dükkanında bir gün şefiniz işleri size bırakıp giderse neler olur? Cevabı...8.1
8.54908
Oy

Açıklama

Usta Berber Oyunu ile tüm yeteneklerinizi sergilemeye hazır mısınız? Beceri oyunları kategorisinde yer alan bu harika oyunda başarılı olmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Elinize usturayı alıp önünüze gelen 5 müşteriyi tıraş etmek. Fakat müşterinin istediği modelde kesim yapmanız gerektiğini sakın unutmayın. Sağ panelde size gösterilen şekle ne kadar yakın bir model çıkarırsanız puanınız o kadar yüksek olur. Türkiye'nin en eğlenceli oyunlarına ev sahipliği yapan Oyun Gemisi, sunduğu bu yepyeni oyun ile size ekranlarınız karşısında eğlenceli saatler vaat ediyor. Haydi şimdi siz de bu muhteşem oyuna bir an önce başlayın ve ne kadar yeteneklisiniz görelim. İyi oyunlar!

Kontrol

Tıraş Zamanı adlı bu harika beceri oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda size verilen yönlendirmeleri farenin sol tuşu ile takip edebilirsiniz. Bol şans!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140