daha fazla

Kuklayı Patlat 2Kuklayı Patlat 2Kuklayı Patlat 2 Oyunu ile böylesine çılgın bir oyun oynamadınız! Aletleri alana yerleştirin ve kuklayı patlatın, bıçaklayın, hıncınızı ondan alın! Bi...8.2Adam YumruklaAdam YumruklaOnun için hiç de güzel bir gün olmayacak! Tokat ve yumruklar atarak puan kazan, kazandığın puanlarla silah dükkanından silah satın al. Ne kadar iyi vu...8Kale YıkmaKale YıkmaKale ve içindekileri vurmak için mancınığı kullanın.8Bas TekmeyiBas TekmeyiBas Tekmeyi ile oldukça ilginç ve bir o kadar da eğlenceli bir beceri oyunu karşınıza geliyor! En doğru güç ve açıyla yaratığınızı fırlatın ve onu yap...6Çılgın BurgerlerÇılgın BurgerlerÇılgın Burgerler isimli bu değişik ve eğlenceli oyun ile harika burgerler hazırlamaya ne dersin? Hazırladığın burgerleri malesef yiyemiyeceksin, onlar...8Kukla BaşarısıKukla BaşarısıKukla Başarısı isimli bu oyunda savaşa hazırlan. Kuklaya istediğini yap. İstersen patlat, istersen çatlat! İyi oyunlar!8.1Robot FırlatmacaRobot FırlatmacaRobotunuzu fırlatabileceğiniz kadar ileri fırlatarak silah ve bomba satın alın. 8Çılgın Burgerler 2Çılgın Burgerler 2Çılgın Burgerler 2 ile harika bir beceri oyunu karşınızda. Yaptığınız leziz hamburgeri en uzaktaki müşteriye gönderin ve en yüksek puanları kazanmaya ...8Kızgın BüyükanneKızgın BüyükanneKızgın Büyükanne Oyunu ile büyükanne çok kızıyor ve ortalık karışıyor! Oldukça eğlenceli bir oyun oynamaya hazır mısınız? O halde şimdi fırlatma rampa...8Finish Bin LadenFinish Bin LadenOyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.8

Açıklama

Daha önce hiç uçan penguen görmüş müydünüz? Görmediyseniz sizi ekranlarınızın başına alalım. Bu penguen uçuyor. Hem de çok uzaklara. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli oyunda onu kontrol edin ve en uzak nereye kadar uçurabileceksiniz görelim. İyi oyunlar!

Kontrol

Uçan Penguen 2 adlı bu çok eğlenceli oyun klavye ile oynanmaktadır. Oyunda uçmaya çalışan pengueni klavyenin yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Bol şans!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140