daha fazla

Yönet ve FethetYönet ve FethetYönet ve Fethet ile hareketli saatler yaşamaya hazır mısınız? Bu temposu yüksek savaş oyununda teröristleri etkisiz hale getirmeli ve bunun için de en...6.2Fırtına KalesiFırtına KalesiFırtına Kalesi oyunu ile düşmanlarına karşı kaleni savunmaya hazır ol! Düşman saldırılarına karşı kaleni güçlendirmek için gerekli geliştirmeleri yap,...8Krallık Savaşı SınırKrallık Savaşı SınırKrallık Savaşı Sınır Oyunu ile müthiş savaş oyunu süper bir macera ile daha devam ediyor! Tüm dünyada çok sevilen savaş oyunu krallık savaşı nefesiniz...8Bitkiler ve ZombilerBitkiler ve ZombilerEğlence düşkünü zombi çetesi evinizi işgal etti ve sizin evinizi savunmanız için silah deponuzda sadece bitkileriniz var. Zombiler evinize ulaşmadan b...8Devler ve CücelerDevler ve CücelerDevler ve Cüceler oyunu ile eğlenceli bir savaş sizleri bekliyor. Cücelerin krallığı devler tarafından istila ediliyor ve size düşen cücelere yardımcı...8.1Karargah KorumaKarargah KorumaSilahları stratejik noktalara yerleştir ve karargahı koru....8Araç Kule Defansı 2Araç Kule Defansı 2Oyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler....8Viking SavaşlarıViking SavaşlarıViking Savaşları ile heyecan verici bir savaş oyunu oynamaya hazır mısınız? Kilit Oyun farkıyla sizlerle buluşan bu oyunda hazineyi korumak zorundasın...8.1Ben 10 Omniverse Code RedBen 10 Omniverse Code Red6.1Krallık SavaşıKrallık SavaşıKrallık Savaşı isimli bu oyunda krallığın savaşına tanık olun ve kazanmak için orkları, trolleri ve diğer düşmanları dize getirin. Bu süper savunma oy...8
Yaratık Krallığı

Yaratık Krallığı

6505
Oy

Açıklama

Yaratık Krallığı Oyunu ile tüm krallığın kaderi sizin ellerinizde! Müthiş bir maceraya hazır mısınız? O halde hemen oyuna başlayın ve aksiyondan eksik kalmayın! Harika grafikleri ve tempolu atmosferiyle bu oyun tam size göre! İyi oyunlar!

Kontrol

Yaratık Krallığı isimli bu aksiyon dolu savunma oyunu fare ile oynanmaktadır. Farenizin sol tuşunu kullanarak oyun ekranındaki panelleri kullanın ve savunma birimlerini alana yerleştirip savunmanızı gerçekleştirin. Dikkat, bu oyunda strateji yeteneğinizi kullanmanız gerekiyor! İyi eğlenceler!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140