daha fazla

Çılgın KafaÇılgın KafaÇılgın Kafa ile harika bir zeka oyunu daha sizlerle. Oyundaki çılgın kafanın boynunu uzatın ve labirentteki tüm nesneleri toplayarak çıkışa ulaşmasını...8.1Maze MonsterMaze MonsterMaze Monster ile harika bir oyun deneyimine hazır mısınız?7.5Nota Bulmaca OyunuNota Bulmaca OyunuNota Bulmaca Oyunu ile güzel bir zeka oyunu sizleri bekliyor. Zekanızı kullanın, karakteri varış yerine ulaştırın! Bu oldukça keyifli platform oyunund...8.1Sinir Bozucu OyunSinir Bozucu OyunHiç böyle sinir bozucu bir oyun oynadınız mı? Bu oyun saçma ama eğlenceli yapısı ile sizi hemen saracak. Oyundaki topu labirentin içinde sağa sola değ...6Mouse Maze 1Mouse Maze 1Oyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.8Korkunç MaymunKorkunç MaymunKorkunç Maymun ile korku dolu dakikalar yaşamaya hazır mısınız? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu gerçekçi 3D oyuna tam anlamıyla bayılacaks...6.2Gizemli SimyaGizemli SimyaGizemli Simya Oyunu ile büyüleyici bir oyun sizleri bekliyor! Genelde öykülerde karşılaştığınız simya şimdi bu oyunla karşınızda! Kürenizin hareket et...6.1Adam and EveAdam and EveOyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.8Kilitleri AçKilitleri AçKilitleri Aç ile müthiş bir zeka oyunu oynamaya hazırlanın. İmleci platformda yer alan kutularda yazan sayılar kadar noktadan geçirin ve kutunun açılm...8.1Çılgın LabirentÇılgın LabirentOyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.7.7
Zeka Çemberleri

Zeka Çemberleri

00
Oy

Açıklama

Zeka Çemberleri Oyunu ile harika bir zeka oyunu sizleri bekliyor! Parıltılı oyun ekranıyla dikkat çeken bu oyunda amaç basit, tüm çemberleri toplamalısınız! Oyun alanındaki her karede dikkatle ilerleyin ve tüm çemberleri toplayarak seviyeler birer birer atlayın! İyi oyunlar!

Kontrol

Zeka Çemberleri isimli bu güzel düşünülmüş zeka oyunu klavye ile oynanmaktadır. Klavyenizin yön tuşlarını kullanarak dairenizi kontrol edin ve oyun ekranındaki karelerde ilerleyerek tüm çemberleri toplayın. Unutmayın, her kare sadece bir defa geçilebilir. İyi eğlenceler!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140