daha fazla

Renkli Gök TaşlarıRenkli Gök TaşlarıRenkli Gök Taşları ile çok sevdiğiniz türde, eğlenceli bir zeka oyunu sizlerle. Aynı renkteki taşları 3'lü, 4'lü ya da 5'liler halinde yan yana getiri...8Madenci KardeşlerMadenci KardeşlerMadenci Kardeşler ile bu iki sevimli madenci kardeşe yardımcı olmaya ne dersiniz? Bölümlerde madenden çıkmaya çalışan madencileri kontrol edin ve onla...8.8Dynamons 2Dynamons 2Dynamons 2 ile şimdi unutulmaz bir oyun deneyimine hazır mısınız?7.3Kizi Kart RacingKizi Kart RacingMuhteşem bir yarış oyununa hazırsanız Kizi Kart Racing ekranlarınızda!7.7Candy CrushCandy CrushCandy Crush Oyunu ile son günlerin en çok oynanan oyunlarında biri olan Candy Crush sizlerle! Harika bir temada oynanan bu zeka oyunu size eğlenceli v...8GumballGumballGumball dünyasının en güzel karakterlerini görmeye hazır mısınız? Bu eğlenceli Gumball oyununda Darwin'e ulaşmak için harekete geçin ve bölümleri bire...8.8Elmas AkademisiElmas AkademisiElmas Akademisi ile şimdi harika bir 3'lü eşleme oyununu ekranlarınıza taşıyoruz. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu benzersiz oyunun olağanü...6Kahraman KedilerKahraman KedilerKahraman Kediler harekete geçiyorlar ve prenses kediyi kurtarmak için tilkilerle savaşıyorlar. Tilkileri yok ederek onların silahlarını alın ve büyük ...8.2Super Bloody Finger JumpSuper Bloody Finger JumpSuper Bloody Finger Jump ile şimdi muhteşem bir beceri oyununa ne dersiniz?7.7Hazine AvıHazine AvıHazine Avı ile mükemmel bir beceri oyunu sizlerle. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu keyifli oyunda altınları ve yıldızları yakalamanız gere...5

Açıklama

Zez ile şimdi muhteşem bir eğlence başlamak üzere! Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri olan Zez'de çok keyifli anlar yaşayacaksınız. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu oyuna başlayın ve nesnelerin 3 ya da daha fazlasını bir araya getirin. İyi oyunlar!

Kontrol

Zez adlı bu harika beceri oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda yöneteceğiniz kediyi farenin sol tuşu ile kontrol edin. Bol şans!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140