daha fazla

Clash RoyaleClash RoyaleClash Royale çok sevilen oyunlardan biri olan Clash of the Clans'ın karakterlerini ekranlarınıza getiriyor!7.1Krallık Savaşı SınırKrallık Savaşı SınırKrallık Savaşı Sınır Oyunu ile müthiş savaş oyunu süper bir macera ile daha devam ediyor! Tüm dünyada çok sevilen savaş oyunu krallık savaşı nefesiniz...8.1Yönet ve FethetYönet ve FethetYönet ve Fethet ile hareketli saatler yaşamaya hazır mısınız? Bu temposu yüksek savaş oyununda teröristleri etkisiz hale getirmeli ve bunun için de en...7.1Lanetli HazineLanetli HazineDefend the gems in this amazing Adventure game Cursed Treasure!8Krallık SavaşıKrallık SavaşıKrallık Savaşı isimli bu oyunda krallığın savaşına tanık olun ve kazanmak için orkları, trolleri ve diğer düşmanları dize getirin. Bu süper savunma oy...8Fırtına KalesiFırtına KalesiFırtına Kalesi oyunu ile düşmanlarına karşı kaleni savunmaya hazır ol! Düşman saldırılarına karşı kaleni güçlendirmek için gerekli geliştirmeleri yap,...8.2Truva SavaşıTruva SavaşıTruva Savaşı Oyunu ile amansız bir mücadeleye hazır olun! Ordunuz hazırlayın ve en iyi hamle ve stratejilerle bu büyük savaşta düşmanınızı yenin! İyi ...8.3Lanetli Hazine 2Lanetli Hazine 2Lanetli Hazine 2 Oyunu ile hazineyi ele geçirmek için gelen düşmanlara bir dur deyin! Muhteşem grafikler ve heyecanlı atmosferiyle bu oyun nefesinizi ...8.1Savaşçılar ÇağıSavaşçılar ÇağıSavaşçılar Çağı Oyunu ile büyük bir macera tüm aksiyonuyla karşınızda! Askerlerinizi yönetin ve bu süper savaş oyununa kendinizi kaptırın! İyi oyunlar...8.4Vadini SavunVadini SavunBu düşmanlar seni rahat bırakmayacak. Bu yüzden kule inşa et ve vadiyi savun. 8
Bölge Savunması

Bölge Savunması

6.1258
Oy

Açıklama

Çalıştığınız maden uzaylıların istilasına uğradı. Şimdi en güçlü savunma kulelerini kurun ve bölgenizi saldırılara karşı koruyun. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eşsiz macera oyununda müthiş bir heyecan sizi bekliyor. Haydi şimdi herkes savunmaya! İyi oyunlar!

Kontrol

Bölge Savunması adlı bu benzersiz macera oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda mükemmel bir bölge savunması sergilemek için size verilen yönlendirmeleri fare ile takip edin. Bol şans!