daha fazla
Elektrik Adam Elektrik Adam Gerilim turnuvasına katılın ve mevcut şampiyonu yenin. 8Süper Keskin NişancıSüper Keskin NişancıSüper Keskin Nişancı ismindeki bu aksiyon dolu oyunda bakalım ne kadar iyi bir nişancısınız göreceğiz! Silahınızı hazırlayın ve çünkü şimdi atış vakti...6.4Stickman Archer 2Stickman Archer 2Stickman Archer 2: Kill your enemies with a headshot in this free online archery game!7.2Çılgın KaçışÇılgın KaçışÇılgın Kaçış Oyunu ile oldukça komik bir oyun karşınızda! Kahkahalarınızı tutamayacağınız bu oyunda seçimlerinizi yapın ve neler olacak görün! Bakalım...8Vex 3Vex 3Vex 3 ile macera kaldığı yerden devam ediyor. Siyah çöp adama eşlik edin ve bu muhteşem platform oyununda çok eğlenceli anlar yaşayın. Kilit Oyun arac...6.3SniperSniperDoğru hedefi vurarak bir sonraki tura geçin. 8NişancıNişancıNişancı Oyunu ile müthiş bir hedef vur oyunu sizlerle! Dürbünlü tüfeğinizi ortaya çıkarın ve hedeflerinizi teker teker etkisiz hale getirin. Bu oyunda...8Sessiz Katiller: ÇeteSessiz Katiller: ÇeteSessiz Katiller: Çete Oyunu ile aksiyon hiç hız kesmeden devam ediyor! Müthiş bir oyunla daha karşı karşıyasınız bizden söylemesi! Bu süper oyunda nef...8.1City ShootoutCity ShootoutHer düzeyde tüm askerleri vurmaya çalışın. Sen tüfeği ile dışarı saklanıyor. Uzak askerleri nokta dikkatle bak. Aksi takdirde onlar sizi spot ve sırt ...7TetikçiTetikçiBu muhteşem savaş oyununda senin görevin nazi subaylarını indirmek ve hainleri etkisiz hale getirmek. Aynı zamanda düşman tetikçilerine de dikkat etme...8
Çöp Adam Sniper Takımı 2

Çöp Adam Sniper Takımı 2

6.4490
Oy

Açıklama

Çöp Adam Sniper Takımı 2 ile büyük aksiyon tüm hızıyla devam ediyor! Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen ve nişan oyunları türündeki bu heyecan dolu oyunda attığınızı vurun, kötü adamları durdurun. Haydi şimdi bu muhteşem maceraya kaldığınız yerden devam edin! İyi oyunlar!

Kontrol
Çöp Adam Sniper Takımı 2 adlı bu müthiş hedef vur oyunu fare ve klavye ile oynanmaktadır. Oyunda klavyenizin R tuşuyla silahınızı kurşun doldurun ve farenizin sol tuşuyla nişan alıp ateş edin. Bol şans!