daha fazla
Adam and Eve GOAdam and Eve GOEnjoy Adam and Eve GO online for free at Oyungemisi and play an all-new platform adventure game featuring your favourite prehistoric troublemaker!7.3Adam and Eve 7Adam and Eve 7Enjoy Adam and Eve 7 for free, play it online at Oyungemisi! Solve the point and click puzzle levels with caveman Adam and find the way back to Eve!7.5Çılgın KaçışÇılgın KaçışÇılgın Kaçış Oyunu ile oldukça komik bir oyun karşınızda! Kahkahalarınızı tutamayacağınız bu oyunda seçimlerinizi yapın ve neler olacak görün! Bakalım...8Zorlu Yollar 3Zorlu Yollar 3Zorlu Yollar 3 Oyunu ile zombi ezmeye devam ediyoruz! Aracınızı geliştirin ve aksiyonu kucaklayın!8.2Adem ile Havva 2Adem ile Havva 2Adem ile Havva oyununda sıradışı bir macera sizi bekliyor. Oyundaki Adam'e yardım edin ve Havva'nın elinden kaçmasını sağlayın.7.4Zorlu YollarZorlu YollarZorlu Yollar Oyunu ile tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Aracınızın yükseltme ve hedefinize ulaşmak için zombi ordularını ezerek yolunuza d...8.4WheelyWheelyWheely'ye yardım etmeye hazır mısınız? bu küçük sevimli kırmızı araba sevgilisine ulaşmaya çalışıyor. Ona yardım etmeli ve bölümlerde nesneleri kullan...6.7Trollface Quest: USA 2Trollface Quest: USA 2Trollface Quest: USA 2, free to play online at Oyungemisi! Travel through America and see if you can solve these challenging point-and-click puzzles.6.9Saat Kulesinden KaçışSaat Kulesinden KaçışSaat Kulesinden Kaçış oyunu ile tehlikeli ve nefes kesen bir macera sizi bekliyor. Zekanızı kullanarak ilerleyeceğiniz bu oyunda gerekli ipuçlarını bi...8.1Adam and Eve 3Adam and Eve 3Adem ile Havva yepyeni maceraları ile karşınızda!7.4
836
Oy

Açıklama

Derin Uyku Oyunu ile tüyler ürpertici anlar sizleri bekliyor! Geceyarısı uyanan kahramanımız odada birinin olduğunu fark ediyor ve olaylar gelişiyor. Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu harika oyunla heyecana doyacaksınız. İyi oyunlar!

Kontrol
Derin Uyku adlı bu enfes macera oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda farenizin sol tuşunu kullanarak oyun ekranındaki nesneleri kullanın ve bulmacaları çözün. Bol şans!