daha fazla
Çılgın KaçışÇılgın KaçışÇılgın Kaçış Oyunu ile oldukça komik bir oyun karşınızda! Kahkahalarınızı tutamayacağınız bu oyunda seçimlerinizi yapın ve neler olacak görün! Bakalım...8Adem ile Havva 2Adem ile Havva 2Adem ile Havva oyununda sıradışı bir macera sizi bekliyor. Oyundaki Adam'e yardım edin ve Havva'nın elinden kaçmasını sağlayın.7.4Ada ÇatışmasıAda ÇatışmasıAda Çatışması ile müthiş bir savaş oyunu sizi bekliyor. Kilit Oyun'un ekranlarınıza taşıdığı Ada Çatışması adlı oyunda heyecan dolu dakikalar yaşayaca...8.1Saat Kulesinden KaçışSaat Kulesinden KaçışSaat Kulesinden Kaçış oyunu ile tehlikeli ve nefes kesen bir macera sizi bekliyor. Zekanızı kullanarak ilerleyeceğiniz bu oyunda gerekli ipuçlarını bi...8.1Adam and Eve 3Adam and Eve 3Adem ile Havva yepyeni maceraları ile karşınızda!7.4Ada OluşturAda OluşturPanelden ihtiyaç duyulan malzemeleri seç ve adanı oluştur. 8WheelyWheelyWheely'ye yardım etmeye hazır mısınız? bu küçük sevimli kırmızı araba sevgilisine ulaşmaya çalışıyor. Ona yardım etmeli ve bölümlerde nesneleri kullan...6.6Kutuptan KaçışKutuptan KaçışKutuptan Kaçış ile sizi eşsiz bir maceraya davet ediyoruz. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu oyuna bayılacaksınız. Bir araştırma için kuzey ...5.1Adam and Eve: Love QuestAdam and Eve: Love QuestÇok sevdiğiniz Adem ile Havva yepyeni maceralarıyla karşınızda!6.5Karanlık 3Karanlık 3Karanlık 3 ile şimdi mükemmel bir macera oyunu karşınızda. Yolunuzu kaybettiniz ve hiçbir şey hatırlamıyorsunuz. Şimdi etrafınıza iyi bakın ve bu duru...8.3
Dünya Harikaları Adası

Dünya Harikaları Adası

6.1266
Oy

Açıklama

Dünya Harikaları Adası Oyunu ile bir adada kısılı kaldınız ve macera sizi bekliyor! Kaptana keşif için yardım etmek ve bu adadan kaçmanın gerekiyor! Harika bir serüven için hazır mısınız?

Kontrol
Dünya Harikaları Adası adındaki bu oyun fare ile oynanır. Farenizin sol tuşunu kullanarak mekanları araştırın ve ipuçlarını çözüp bu gizemli adadan kaçın. İyi eğlenceler!