daha fazla
Maymunu Mutlu Et 3Maymunu Mutlu Et 3Maymunu Mutlu Et 3 ile bu harika serinin yepyeni oyununu sizlerle buluşturuyoruz. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli oyunda bulmaca...8Tom and Angela Tropical VacationTom and Angela Tropical Vacation6.2Find the Candy: WinterFind the Candy: WinterPlay Find the Candy: Winter, a nice Skill game for free!6.7Çöp Adam Elmas SoygunuÇöp Adam Elmas SoygunuÇöp Adam geri döndü ve bu sefer büyük bir soygun planlıyor. Soygunu yapması için ona yardım etmek ister misin? 8Şekeri BulŞekeri BulŞekeri Bul Oyunu ile harika bir oyun daha karşınıza geliyor! Bu oyunda oyun alanına gizlenmiş olan şekeri ve yıldızları aklınızı ve gözlem yeteneğiniz...7.9Escape The Toy FactoryEscape The Toy FactoryOyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler. 8Sherlock Holmes MacerasıSherlock Holmes MacerasıSherlock Holmes Macerası ile sizi mükemmel bir oyun deneyimine davet ediyoruz. Kilit Oyun'un sizlerle buluşturduğu bu şahane oyunda ünlü dedektif Sher...6.1Yasak BölgeYasak BölgeYasak Bölge ile eğlenceli bir zeka oyununu ekranlarınıza getiriyoruz. Zekasına güvenenleri ekran başına alalım! Bu zevkli oyunda başarılı olmak için e...6Vahşi Batıda Gizli Nesne BulmaVahşi Batıda Gizli Nesne BulmaVahşi Batıda Gizli Nesne Bulma oyunu ile şimdi ne kadar zekisiniz herkese göstermeye hazır mısınız? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu harika...4.5Sıcak Hava BalonuSıcak Hava BalonuSıcak Hava Balonu ile harika bir macera oyunu oynamaya hazır mısınız? Kilit Oyun sayesinde ekranlarınıza gelen bu oyuna hayran olacaksınız. Sıcak hava...8.1

Açıklama

İtalya'da Balayı Oyunu ile eğlenceli bir gizli nesne bulma oyunu daha karşınızda! İtalya'da geçen konusuyla sizi peşinde sürükleyecek bu serüvene başlayın ve maceranın tadını çıkarın! İyi oyunlar!

Kontrol
İtalya'da Balayı ismindeki bu eğlenceli zeka oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda farenizin sol tuşunu kullanarak gizli nesneleri bulun ve ne kadar dikkatli biri olduğunuzu kanıtlayın. İyi eğlenceler!