daha fazla
Princesses at Met Gala BallPrincesses at Met Gala BallPrincesses at Met Gala Ball ile müthiş bir kız oyunu oynamaya ne dersiniz?7Dora Okula gidiyorDora Okula gidiyorDora Okula Gidiyor Oyunu ile eğlenceli bir kız oyunu sizlerle! Kahramanımız Dora okula hazırlanıyor!6.1Kırmızı Halıda ŞovKırmızı Halıda ŞovKırmızı Halıda Şov ile harika bir kız oyunu oynamaya davetlisiniz! Kilit Oyun farkıyla ekranlarınıza gelen bu muhteşem oyunda kahramanımızı katılacağı...8.1Dora Saç KesimiDora Saç KesimiDora Saç Kesimi Oyunu ile harika bir Dora oyunu daha sizlerle! Sevdiğiniz çizgi karakter Dora'nın yardımınıza ihtiyacı var! Dora'nın saçlarını istediğ...8Lucy Hale MakyajıLucy Hale MakyajıLucy Hale Makyajı isimli oyun ile bu güzel oyuncu ve şarkıcının makyajını yapmaya ne dersin? O kendini senin zevkine yani sana emanet etti. Bakalım bu...8.1Barbie Lady Gaga OluncaBarbie Lady Gaga OluncaBarbie Lady Gaga Olunca Oyunu ile kızlar ilginç ama bir o kadar da eğlenceli bir oyun oynamaya ne dersiniz? Barbie'yi Lady Gaga gibi giydirin ve diled...8.1Rihanna Saç KesimiRihanna Saç KesimiRihanna Saç Kesimı ile hayranı olduğunuz güzel şarkıcıya yeni bir saç stili oluşturmaya ne dersiniz? Kilit Oyun vasıtası ile sizlere ulaşan bu oyunun ...7.9Amanda Seyfried GiydirAmanda Seyfried GiydirAmanda Seyfried Giydir Oyunu ile popüler isim Amanda'yı giydiriyoruz ve moda konusunda ona yardımcı oluyoruz! İyi oyunlar! 8.1Justin Bieber KuafördeJustin Bieber KuafördeBu oyun ile Justin Bieber'in kuaförlüğünü yapacaksınız. Bakalım nasıl bir saç modeli ortaya çıkacak? 8Justin Bieber ile ÇıkmakJustin Bieber ile ÇıkmakJustin Bieber ile Çıkmak isimli bu oyunda Justin Bieber ile çıkmaya ne dersin? Buradan çığlıklarını duyar gibiyiz. İyi oyunlar! 8
8795
Oy

Açıklama

Hayranı olduğunuz Justin Bieber’in diş bakımını yapmaya ne dersiniz? En güzel beceri oyunlarını ekranlarınıza getiren Kilit Oyun, size eğlenceli saatlerin yanı sıra Justin Bieber’in dişlerine bakım yaparak diş doktorluğuna da ufak bir adım atma imkanı sağlıyor. Hadi hemen başlayın. İyi oyunlar.

Kontrol
Justin Bieber Diş Bakımı adlı bu eğlenceli beceri oyunu fare ile oynanıyor. Fare ile diş bakımı yapmanızı sağlayan gereçleri yönetin ve ünlü sanatçıyı sağlıklı dişlere kavuşturun. İyi oyunlar.