daha fazla
Elektrik Adam Elektrik Adam Gerilim turnuvasına katılın ve mevcut şampiyonu yenin. 8Süper Keskin NişancıSüper Keskin NişancıSüper Keskin Nişancı ismindeki bu aksiyon dolu oyunda bakalım ne kadar iyi bir nişancısınız göreceğiz! Silahınızı hazırlayın ve çünkü şimdi atış vakti...6.4Stickman Archer 2Stickman Archer 2Stickman Archer 2: Kill your enemies with a headshot in this free online archery game!7.2Çılgın KaçışÇılgın KaçışÇılgın Kaçış Oyunu ile oldukça komik bir oyun karşınızda! Kahkahalarınızı tutamayacağınız bu oyunda seçimlerinizi yapın ve neler olacak görün! Bakalım...8Vex 3Vex 3Vex 3 ile macera kaldığı yerden devam ediyor. Siyah çöp adama eşlik edin ve bu muhteşem platform oyununda çok eğlenceli anlar yaşayın. Kilit Oyun arac...6.3SniperSniperDoğru hedefi vurarak bir sonraki tura geçin. 8NişancıNişancıNişancı Oyunu ile müthiş bir hedef vur oyunu sizlerle! Dürbünlü tüfeğinizi ortaya çıkarın ve hedeflerinizi teker teker etkisiz hale getirin. Bu oyunda...8City ShootoutCity ShootoutHer düzeyde tüm askerleri vurmaya çalışın. Sen tüfeği ile dışarı saklanıyor. Uzak askerleri nokta dikkatle bak. Aksi takdirde onlar sizi spot ve sırt ...7Sessiz Katiller: ÇeteSessiz Katiller: ÇeteSessiz Katiller: Çete Oyunu ile aksiyon hiç hız kesmeden devam ediyor! Müthiş bir oyunla daha karşı karşıyasınız bizden söylemesi! Bu süper oyunda nef...8.1TetikçiTetikçiBu muhteşem savaş oyununda senin görevin nazi subaylarını indirmek ve hainleri etkisiz hale getirmek. Aynı zamanda düşman tetikçilerine de dikkat etme...8
61924
Oy

Açıklama

Kiralık Katil 4 Oyunu ile süper bir aksiyona hazır mısınız? Harka bir hedef vurma oyunu daha sizleri bekliyor! Şimdi maceraya atılın ve ne kadar iyi bir nişancı olduğunuzu herkese gösterin! İyi oyunlar!

Kontrol
Kiralık Katil 4 ismindeki bu müthiş aksiyon oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda farenizin sol tuşunu kullanarak ateş edin ve hedeflerinizi birer birer temizleyin. İyi eğlenceler!