daha fazla
BooniePlanetBooniePlanetBoonie'lerle dolu sihirli bir dünya hakkında bir oyun olan BooniePlanet'ı ücretsiz oyna!8.2Adam and Eve GOAdam and Eve GOEnjoy Adam and Eve GO online for free at Oyungemisi and play an all-new platform adventure game featuring your favourite prehistoric troublemaker!7.2BlockStarPlanetBlockStarPlanetBlockStarPlanet oyunun arkadaşlarınızla birlikte Online olarak oynayın! Ücretsiz kayıt olun ve kendi 3 boyutlu dünyanızı inşa edin!8.5Çılgın KaçışÇılgın KaçışÇılgın Kaçış Oyunu ile oldukça komik bir oyun karşınızda! Kahkahalarınızı tutamayacağınız bu oyunda seçimlerinizi yapın ve neler olacak görün! Bakalım...8Adam and Eve 7Adam and Eve 7Enjoy Adam and Eve 7 for free, play it online at Oyungemisi! Solve the point and click puzzle levels with caveman Adam and find the way back to Eve!7.5Adem ile Havva 2Adem ile Havva 2Adem ile Havva oyununda sıradışı bir macera sizi bekliyor. Oyundaki Adam'e yardım edin ve Havva'nın elinden kaçmasını sağlayın.7.4WheelyWheelyWheely'ye yardım etmeye hazır mısınız? bu küçük sevimli kırmızı araba sevgilisine ulaşmaya çalışıyor. Ona yardım etmeli ve bölümlerde nesneleri kullan...6.7Trollface Quest: USA 2Trollface Quest: USA 2Trollface Quest: USA 2, free to play online at Oyungemisi! Travel through America and see if you can solve these challenging point-and-click puzzles.6.9TrollFace Quest: USA 1TrollFace Quest: USA 1Enjoy Trollface Quest: USA 1 for free at Oyungemisi! Can you solve all the scenes of this tricky online quiz? Tap on the right items and don't flip ou...7Adam and Eve 3Adam and Eve 3Adem ile Havva yepyeni maceraları ile karşınızda!7.4
Miras Öyküler: Dar ağacının Merhameti

Miras Öyküler: Dar ağacının Merhameti

6392
Oy

Açıklama

Miras Öyküler: Dar ağacının Merhameti Oyunu ile büyüleyici ve harika bir hikaye sizi bekliyor! Ne kadar dikkatli ve zekisiniz görelim! Bulmacaları çözün, ipuçlarını toplayın ve büyük gizemi aydınlatın! İyi oyunlar!

Kontrol
Miras Öyküler: Dar ağacının Merhameti isimli bu macera oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda farenizin sol tuşuyla mekanlardaki nesneler tıklayın, bulmacaları çözün ve gizemi aydınlatın. İyi eğlenceler!