daha fazla
Adam and Eve GOAdam and Eve GOEnjoy Adam and Eve GO online for free at Oyungemisi and play an all-new platform adventure game featuring your favourite prehistoric troublemaker!7.2Çılgın KaçışÇılgın KaçışÇılgın Kaçış Oyunu ile oldukça komik bir oyun karşınızda! Kahkahalarınızı tutamayacağınız bu oyunda seçimlerinizi yapın ve neler olacak görün! Bakalım...8Kabarcik Krizi 1Kabarcik Krizi 1Klasik bir balon patlatma oyunu olan Kabarcık Krizi 1'de balonları tek tek patlatın! Bu oyunu bedava oynayabilirsiniz!8Adam and Eve 7Adam and Eve 7Enjoy Adam and Eve 7 for free, play it online at Oyungemisi! Solve the point and click puzzle levels with caveman Adam and find the way back to Eve!7.5Adem ile Havva 2Adem ile Havva 2Adem ile Havva oyununda sıradışı bir macera sizi bekliyor. Oyundaki Adam'e yardım edin ve Havva'nın elinden kaçmasını sağlayın.7.4WheelyWheelyWheely'ye yardım etmeye hazır mısınız? bu küçük sevimli kırmızı araba sevgilisine ulaşmaya çalışıyor. Ona yardım etmeli ve bölümlerde nesneleri kullan...6.7Trollface Quest: USA 2Trollface Quest: USA 2Trollface Quest: USA 2, free to play online at Oyungemisi! Travel through America and see if you can solve these challenging point-and-click puzzles.6.9Coloring Book - AnimalsColoring Book - AnimalsColoring Book - Animals ile şimdi müthiş boyamalar yapmaya hazır mısınız?6.1TrollFace Quest: USA 1TrollFace Quest: USA 1Enjoy Trollface Quest: USA 1 for free at Oyungemisi! Can you solve all the scenes of this tricky online quiz? Tap on the right items and don't flip ou...7Adam and Eve 3Adam and Eve 3Adem ile Havva yepyeni maceraları ile karşınızda!7.4
6.6293
Oy

Açıklama

Süt Görevi oyunu ile şimdi bu sevimli mi sevimli kediyi süte ulaştırmaya ne dersiniz? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu oyunu bitirmeden sandalyenizden kalkamayacaksınız. Bölümleri iyi inceleyin ve kediyi çıkışa ulaştırın. İyi oyunlar!

Kontrol
Süt Görevi adlı bu harika macera oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda süte ulaşmak isteyen bu sevimli kediyi ve çevredeki nesneleri farenin sol tuşu ile kontrol edebilirsiniz. Bol şans!