daha fazla
Adam and Eve GOAdam and Eve GOEnjoy Adam and Eve GO online for free at Oyungemisi and play an all-new platform adventure game featuring your favourite prehistoric troublemaker!402.6Elektrik Adam Elektrik Adam Gerilim turnuvasına katılın ve mevcut şampiyonu yenin. 8Vex 4Vex 4Vex 4 - Overcome a series of new and creative challenges in this free online installment of the platform game series VEX!7Vex 3Vex 3Vex 3 ile macera kaldığı yerden devam ediyor. Siyah çöp adama eşlik edin ve bu muhteşem platform oyununda çok eğlenceli anlar yaşayın. Kilit Oyun arac...6.3Adem ile Havva 2Adem ile Havva 2Adem ile Havva oyununda sıradışı bir macera sizi bekliyor. Oyundaki Adam'e yardım edin ve Havva'nın elinden kaçmasını sağlayın.7.4Square BirdSquare BirdEnjoy Square Bird for free online at Oyungemisi. Stack up the eggs to lift your speeding chicken to the right level but be sure not to lose your head!6.4Çılgın KaçışÇılgın KaçışÇılgın Kaçış Oyunu ile oldukça komik bir oyun karşınızda! Kahkahalarınızı tutamayacağınız bu oyunda seçimlerinizi yapın ve neler olacak görün! Bakalım...8Adam and Eve 7Adam and Eve 7Enjoy Adam and Eve 7 for free, play it online at Oyungemisi! Solve the point and click puzzle levels with caveman Adam and find the way back to Eve!7.5Road TurnRoad TurnEnjoy Road Turn online at Oyungemisi and play this game for free! Help the cars and trucks merge with traffic on the highway. Don’t cause an accident!6.8Hazineci KızHazineci KızHazineci Kız ile müthiş bir macera oyunu oynamaya hazır olun. Kahramanımız olan genç kız Indiana Jones gibi hazinelerin peşinde. Hazineyi bulduğunda i...6.6

Açıklama

Çöp Adam Görevde oyunu ile minik ama heyecanlı bir macera sizleri bekliyor. Kahramanımız çöp adam ölümcül bir deneyden zor kaçtı ve elinde de oradan aldığı yer çekimi silahı var! Bu yer çekimi silahı ile önünüze çıkanlara doğru ateş ettiğinizde bir anda önünüze geleceklerdir ve o zaman onları rahatlıkla yok edebilirsiniz. Toplam 12 bölümden oluşan bu oyunda tüm bölümleri başarı ile geçin ve o yerden kurtulun. İyi eğlenceler!

Kontrol
Çöp Adam Görevde oyunu fare ile oynanır. Fareniz ile çöp adamın düşmanlarına hedef alın ve onları yok edin. Mayınlara ya da diğer düşmanlara karşı dikkatli olun. İyi oyunlar dileriz.