daha fazla
Vex 4Vex 4Vex 4 - Overcome a series of new and creative challenges in this free online installment of the platform game series VEX!7Adam and Eve 7Adam and Eve 7Enjoy Adam and Eve 7 for free, play it online at Oyungemisi! Solve the point and click puzzle levels with caveman Adam and find the way back to Eve!7.3Elektrik Adam Elektrik Adam Gerilim turnuvasına katılın ve mevcut şampiyonu yenin. 8Adem ile Havva 2Adem ile Havva 2Adem ile Havva oyununda sıradışı bir macera sizi bekliyor. Oyundaki Adam'e yardım edin ve Havva'nın elinden kaçmasını sağlayın.7.4Vex 3Vex 3Vex 3 ile macera kaldığı yerden devam ediyor. Siyah çöp adama eşlik edin ve bu muhteşem platform oyununda çok eğlenceli anlar yaşayın. Kilit Oyun arac...6.3Hazineci KızHazineci KızHazineci Kız ile müthiş bir macera oyunu oynamaya hazır olun. Kahramanımız olan genç kız Indiana Jones gibi hazinelerin peşinde. Hazineyi bulduğunda i...6.6Trollface Quest: USA 2Trollface Quest: USA 2Trollface Quest: USA 2, free to play online at Oyungemisi! Travel through America and see if you can solve these challenging point-and-click puzzles.6.5Road TurnRoad TurnEnjoy Road Turn online at Oyungemisi and play this game for free! Help the cars and trucks merge with traffic on the highway. Don’t cause an accident!6.8Sinir Bozucu OyunSinir Bozucu OyunHiç böyle sinir bozucu bir oyun oynadınız mı? Bu oyun saçma ama eğlenceli yapısı ile sizi hemen saracak. Oyundaki topu labirentin içinde sağa sola değ...6.1TrollFace Quest: USA 1TrollFace Quest: USA 1Enjoy Trollface Quest: USA 1 for free at Oyungemisi! Can you solve all the scenes of this tricky online quiz? Tap on the right items and don't flip ou...7.1

Açıklama

Çöp Adam Görevde oyunu ile minik ama heyecanlı bir macera sizleri bekliyor. Kahramanımız çöp adam ölümcül bir deneyden zor kaçtı ve elinde de oradan aldığı yer çekimi silahı var! Bu yer çekimi silahı ile önünüze çıkanlara doğru ateş ettiğinizde bir anda önünüze geleceklerdir ve o zaman onları rahatlıkla yok edebilirsiniz. Toplam 12 bölümden oluşan bu oyunda tüm bölümleri başarı ile geçin ve o yerden kurtulun. İyi eğlenceler!

Kontrol
Çöp Adam Görevde oyunu fare ile oynanır. Fareniz ile çöp adamın düşmanlarına hedef alın ve onları yok edin. Mayınlara ya da diğer düşmanlara karşı dikkatli olun. İyi oyunlar dileriz.