daha fazla
Stickman RushStickman RushPlay Stickman Rush, a fun agility game, for free online at Oyungemisi! Collect the stars as you leap and slide to dodge the brightly colored obstacles...5.8Paper.io 2Paper.io 2A blank canvas for you to color! Play Paper.io 2 Online to test your agility and challenge the other players in the arena. Make sure you don't get cut...6.8Sinir Bozucu OyunSinir Bozucu OyunHiç böyle sinir bozucu bir oyun oynadınız mı? Bu oyun saçma ama eğlenceli yapısı ile sizi hemen saracak. Oyundaki topu labirentin içinde sağa sola değ...6.2Hazineci KızHazineci KızHazineci Kız ile müthiş bir macera oyunu oynamaya hazır olun. Kahramanımız olan genç kız Indiana Jones gibi hazinelerin peşinde. Hazineyi bulduğunda i...6.6Angry SnakesAngry SnakesAngry Snakes Oyunu ile en güçlü yılan olmaya hazırlanın.8.1Kayıp YarışKayıp YarışKayıp Yarış Oyun ile süper bir 3d oyun sizleri bekliyor! Bu 3d yarış oyunu ile harika bir zaman geçirmeniz garanti! Bakalım ne kadar iyi araba kullanı...8Dünyanın En Zor Oyunu 2Dünyanın En Zor Oyunu 2Dünyanın En Zor Oyunu 2 ile muhteşem bir beceri oyunu sizleri bekliyor! Böyle bir oyun oynamadınız! Bu kadar zorunu geçmediniz! Ne kadar becerikli old...5.3Çöp Adam GörevdeÇöp Adam GörevdeÇöp Adam Görevde oyunu ile minik ama heyecanlı bir macera sizleri bekliyor. Kahramanımız çöp adam ölümcül bir deneyden zor kaçtı ve elinde de oradan a...8Park my Plane 2Park my Plane 2Oyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler. 8Piranh.ioPiranh.ioPiranh.io ile harika bir oyun deneyimine hazır mısınız? Son dönemlerin en başarılı oyunlarından biri olan Agar.io'nun yepyeni versiyonu Kilit Oyun far...7.4
6.1153
Oy

Açıklama

Dokunma Yanarsın ile mükemmel bir beceri oyununu daha sizlerle buluşturuyoruz. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu oyunda, kontrolü tamamen sizde olan kırmızı halkayı elektrikli tele dokundurmadan bir uçtan diğer uca taşımanız gerekiyor. İyi oyunlar!

Kontrol
Dokunma Yanarsın adlı bu zorlu beceri oyunu fare ve klavye ile oynanmaktadır. Halkayı elektrikli tel üzerinden fare ile ilerletebilirsiniz. Klavyenin sağ ve sol yönlendirme tuşları ise halkanın yönünü değiştirmenizi sağlar. Bol şans!