daha fazla
Adam and Eve GOAdam and Eve GOEnjoy Adam and Eve GO online for free at Oyungemisi and play an all-new platform adventure game featuring your favourite prehistoric troublemaker!402.6BooniePlanetBooniePlanetBoonie'lerle dolu sihirli bir dünya hakkında bir oyun olan BooniePlanet'ı ücretsiz oyna!8.3Vex 4Vex 4Vex 4 - Overcome a series of new and creative challenges in this free online installment of the platform game series VEX!7Adem ile Havva 2Adem ile Havva 2Adem ile Havva oyununda sıradışı bir macera sizi bekliyor. Oyundaki Adam'e yardım edin ve Havva'nın elinden kaçmasını sağlayın.7.4Square BirdSquare BirdEnjoy Square Bird for free online at Oyungemisi. Stack up the eggs to lift your speeding chicken to the right level but be sure not to lose your head!6.4BlockStarPlanetBlockStarPlanetBlockStarPlanet oyunun arkadaşlarınızla birlikte Online olarak oynayın! Ücretsiz kayıt olun ve kendi 3 boyutlu dünyanızı inşa edin!8.5Çılgın KaçışÇılgın KaçışÇılgın Kaçış Oyunu ile oldukça komik bir oyun karşınızda! Kahkahalarınızı tutamayacağınız bu oyunda seçimlerinizi yapın ve neler olacak görün! Bakalım...8Adam and Eve 7Adam and Eve 7Enjoy Adam and Eve 7 for free, play it online at Oyungemisi! Solve the point and click puzzle levels with caveman Adam and find the way back to Eve!7.5Road TurnRoad TurnEnjoy Road Turn online at Oyungemisi and play this game for free! Help the cars and trucks merge with traffic on the highway. Don’t cause an accident!6.8Hazineci KızHazineci KızHazineci Kız ile müthiş bir macera oyunu oynamaya hazır olun. Kahramanımız olan genç kız Indiana Jones gibi hazinelerin peşinde. Hazineyi bulduğunda i...6.6

Açıklama

Kahramanları Tıkla ile çok eğlenceli bir oyun oynamaya ne dersiniz? Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu harika oyunda tek yapmanız gereken ekranda beliren kahramanlara tıklamak. Siz tıkladıkça onlar size para kazandıracak. Haydi şimdi bu eğlenceli oyuna bir an önce başlayın. İyi oyunlar!

Kontrol
Kahramanları Tıkla adlı bu harika oyun fare ile oynanmaktadır. Oyunda kahramanlara farenin sol tuşu yardımı ile tıklayabilirsiniz. Bol şans!