daha fazla
BooniePlanetBooniePlanetBoonie'lerle dolu sihirli bir dünya hakkında bir oyun olan BooniePlanet'ı ücretsiz oyna!8.3Vex 4Vex 4Vex 4 - Overcome a series of new and creative challenges in this free online installment of the platform game series VEX!7Adam and Eve 7Adam and Eve 7Enjoy Adam and Eve 7 for free, play it online at Oyungemisi! Solve the point and click puzzle levels with caveman Adam and find the way back to Eve!7.2Adem ile Havva 2Adem ile Havva 2Adem ile Havva oyununda sıradışı bir macera sizi bekliyor. Oyundaki Adam'e yardım edin ve Havva'nın elinden kaçmasını sağlayın.7.4BlockStarPlanetBlockStarPlanetBlockStarPlanet oyunun arkadaşlarınızla birlikte Online olarak oynayın! Ücretsiz kayıt olun ve kendi 3 boyutlu dünyanızı inşa edin!8.6Wheely 8 AliensWheely 8 AliensSevimli kırmızı araba Wheely'nin yepyeni maceralarına hazır mısınız?7.2Road TurnRoad TurnEnjoy Road Turn online at Oyungemisi and play this game for free! Help the cars and trucks merge with traffic on the highway. Don’t cause an accident!6.8Trollface Quest: USA 2Trollface Quest: USA 2Trollface Quest: USA 2, free to play online at Oyungemisi! Travel through America and see if you can solve these challenging point-and-click puzzles.6.5TrollFace Quest: USA 1TrollFace Quest: USA 1Enjoy Trollface Quest: USA 1 for free at Oyungemisi! Can you solve all the scenes of this tricky online quiz? Tap on the right items and don't flip ou...7.1Saat Kulesinden KaçışSaat Kulesinden KaçışSaat Kulesinden Kaçış oyunu ile tehlikeli ve nefes kesen bir macera sizi bekliyor. Zekanızı kullanarak ilerleyeceğiniz bu oyunda gerekli ipuçlarını bi...8.1

Açıklama

Kahramanları Tıkla ile çok eğlenceli bir oyun oynamaya ne dersiniz? Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu harika oyunda tek yapmanız gereken ekranda beliren kahramanlara tıklamak. Siz tıkladıkça onlar size para kazandıracak. Haydi şimdi bu eğlenceli oyuna bir an önce başlayın. İyi oyunlar!

Kontrol
Kahramanları Tıkla adlı bu harika oyun fare ile oynanmaktadır. Oyunda kahramanlara farenin sol tuşu yardımı ile tıklayabilirsiniz. Bol şans!