daha fazla
Ada ÇatışmasıAda ÇatışmasıAda Çatışması ile müthiş bir savaş oyunu sizi bekliyor. Kilit Oyun'un ekranlarınıza taşıdığı Ada Çatışması adlı oyunda heyecan dolu dakikalar yaşayaca...8.1İnşaat Telaşıİnşaat Telaşıİnşaat Telaşı oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz! Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli zeka oyununda yepyen...8.3Ada OluşturAda OluşturPanelden ihtiyaç duyulan malzemeleri seç ve adanı oluştur. 8Macera Adası OyunuMacera Adası OyunuBu oyun ile macera dolu bir adaya düşen kahramanımızı kontrol ederek çeşitli engellere karşı rehberlik ediyoruz. Cesur olun! Hiç kimsenin girmemiş old...7.9Korsan Gemisinden KaçışKorsan Gemisinden KaçışKorsan Gemisinden Kaçış ile gizem dolu bir zeka oyunu sizlerle. Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu oyunda kapalı kaldığınız korsan gemisi...7.9Twisted CityTwisted CityTwisted City ile muhteşem bir zeka oyunu oynamaya ne dersiniz?7Hot PipesHot PipesOyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler. 8Viking İntikamıViking İntikamıViking İntikamı Oyunu ile harika bir deniz savaşı oyunu sizleri bekliyor! Stratejinizi kurun ve doğru hamleleri yaparak tüm adaları ele geçirin. Bakal...6Köprü KurKöprü KurJerry'nin karnı çok aç fakat Tom mutfakta nöbette! Biraz peynir yemesi için Jerry'ye yardım eder misin? Bulabildiğin her malzemeyle köprü kurup onu m...8Damlaları PatlatDamlaları PatlatDamlaları Patlat ile şimdi ekran karşısında çok eğlenceli anlar sizleri bekliyor. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu hareketli oyunda yan yan...8
6.1500
Oy

Açıklama

Ada Bağlantısı isimli bu ilginç oyunda adaları birbirine bağlayıp bir bağlantı sağlamalısın. Farklı adalar arasında köprü kurmalısın. Adaların sayısı ile köprülerin sayısı eşleşmeli. Biraz da zekaya dayalı olan bu oyunda başarabileceğini herkese gösterme zamanı! İyi eğlenceler dileriz.

Kontrol
Ada Bağlantısı isimli oyunumuz fare ile oynanmaktadır. Farenizi kullanarak bağlamak istediğiniz adalara tıklayın, tıklama sayınız kadar köprü kurulacaktır. İyi oyunlar!