daha fazla
Kızgın BüyükanneKızgın BüyükanneKızgın Büyükanne Oyunu ile büyükanne çok kızıyor ve ortalık karışıyor! Oldukça eğlenceli bir oyun oynamaya hazır mısınız? O halde şimdi fırlatma rampa...8Top AtışıTop AtışıTop Atışı Oyunu ile nişan alın ve hedef doğru füzeyi fırlatın! Savaş başlıyor! İyi oyunlar! 8.2Angry Birds RioAngry Birds RioAngry Birds oyununda Rio ve arkadaşlarını kurtarman gerekiyor. 8Angry Birds Uzay HDAngry Birds Uzay HDAngry Birds Uzay HD Oyunu ile kızgın kuşları bir de yüksek çözünürlükle oynayın! Şimdi uzaydaki domuzlar düşünsün! İyi oyunlar! 8Kralın Oyunu 2Kralın Oyunu 2Kralın Oyunu 2 Oyunu ile kral tek başına savaşa çıkıyor, ortalık karışıyor! İyi oyunlar! 8.1Angry Birds Zor GörevAngry Birds Zor GörevAngry Birds Zor Görev Oyunu ile domuzcuklar pembe kuşu kaçırınca iş başa düşüyor ve kızgın kuşlar kurtarma operasyonuna hazırlanıyorlar! Çok sevilen A...8Kötü Domuzcuklar HD 3Kötü Domuzcuklar HD 3Kötü Domuzcuklar HD 3 Oyunu ile muhteşem bir oyun daha sizlerle buluşuyor! Kızgın kuşlardan intikam almak için hareket geçen kötü domuzcuklar ortalığı...8.1Süper SapanSüper SapanSüper Sapan isimli oyunumuz çok sevilen Angry 8Angry Birds YarışAngry Birds YarışAngry Birds Yarış Oyunu ile müthiş dakikalar yaşamaya hazır olun! Kızgın kuşlar ve kötü domuzcuklar yarışıyor, ortalık karışıyor! Ne kadar iyi yarışçı...8Topçu Birliği 2Topçu Birliği 2Topçu Birliği 2 Oyunu ile tam on ikiden vurmaya hazır mısınız? Bu eğlence dozu yüksek oyuna bayılacaksınız! Topları ateşleyin ve ne kadar iyi isabet a...8
Angry Birds Stella

Angry Birds Stella

6.1394
Oy

Açıklama

Angry Birds Stella adlı bu harika oyunda kızgın kuşlar geri dönüyor! Sevimsiz domuzlar yine iş başında, kuşların evine saldıran domuzlara engel olmak şimdi sizin elinizde! Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli oyunda kuşları sapanla ileri fırlatın ve domuzların evlerini yıkın. İyi oyunlar!

Kontrol
Angry Birds Stella adlı bu harika beceri oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda kuşları sapana alıp atmak için farenin sol tuşunu kullanmalısınız. Bol şans!