daha fazla
Barbie Saç KesimiBarbie Saç KesimiBarbie Saç Kesimi isimli oyunda panik halinde olan Barbie'ye yardımcı olmalısın. Barbie'nin saçları berbat halde ve o çok mutsuz. Onun saçlarına bakım...8.2Barbie Moda FuarıBarbie Moda FuarıModa Fuarı’da yer almak isteyen Barbie’ye yardım etmek ister misiniz? Kilit Oyun farkı ile en iyi Barbie Oyunları sizlerle buluşmaya devam ediyor. Seç...8.3Yazlık Göz MakyajıYazlık Göz MakyajıYazlık Göz Makyajı ile şimdi mükemmel bir kız oyunu oynamaya hazır mısınız? Yaz geldi! Rengarenk bir yaz makyajı yapmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse...6Barbie Moda TasarımcısıBarbie Moda TasarımcısıBarbie Moda Tasarımcısı Oyunu ile sevilen karakter Barbie bu sefer de moda tasarımcısı olmaya karar veriyor ve birbirinden güzel kıyafetler sizleri be...8.1Barbie Bebek Çılgın SaçlarBarbie Bebek Çılgın SaçlarBarbie Bebek Çılgın Saçlar ile harika vakit geçirmeye başlayın. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu harika oyunda Barbie Bebeğin saçları ile o...6.3Şirin Prenses BarbieŞirin Prenses BarbieŞirin Prenses Barbie Oyunu ile Barbie'ye yardım edin ve onun tarzını bulmasını sağlayın. Şirin Prenses Barbie'nin size ihtiyacı var! İyi oyunlar! 6.3Barbie Yılbaşı SaçlarıBarbie Yılbaşı SaçlarıBarbie Yılbaşı Saçları Oyunu ile harika bir Barbie oyunu daha sizlerle! Bu sefer yılbaşı temalı bir stille Barbie'nin saçlarına şekil verin ve bu konu...7.9Barbie Okula DönüyorBarbie Okula DönüyorBarbie Okula Dönüyor oyunu ile harika bir kız oyununa ne dersiniz? Çok sevdiğiniz Barbie ile çok eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. Şimdi okul zamanı!...6Barbie Tattoo DesignBarbie Tattoo DesignBarbie serin dövme olsun yardımcı olabilir misiniz? Barbie için güzel bir dövme seçin ve şablon iz. Eğer dövme istiyor ve şablon uygulamak nokta üzeri...6.4Barbie Wedding MakeupBarbie Wedding Makeup6.8
6.1580
Oy

Açıklama

Barbie Tırnak Bakımı ile harika bir kız oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyunda Barbie'ye tırnak bakımı yapın ve çok eğlenin. Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu oyunla zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. İyi oyunlar!

Kontrol
Barbie Tırnak Bakımı adlı bu harika kız oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda Barbie'ye ihtiyaç duyduğu tırnak bakımını farenin sol tuşunu kullanarak yapabilirsiniz. Bol şans!