daha fazla
Clash RoyaleClash RoyaleClash Royale çok sevilen oyunlardan biri olan Clash of the Clans'ın karakterlerini ekranlarınıza getiriyor!7.1Regular Show DövüşRegular Show DövüşRegular Show Dövüş Vakti Oyunu ile Mordecai ve Rigby müthiş bir maceraya katılıyorlar! Onlarla bu güzel oyunu oynamaya ve dövüş nasıl yapılır herkes g...8.2Counterstrike Combat StrikeCounterstrike Combat Strike8.1Galactic JudgeGalactic JudgeEnjoy Galactic Judge for free online at Oyungemisi! Shoot your enemies to survive in this exciting space shooter game. Destroy the ships and gun turre...6.8GunNight.ioGunNight.ioPlay GunNight.io for free online at Oyungemisi. Run through the maze and shoot as many other players as you can to rise to the top of the leaderboard.7.6Ultimate BoxingUltimate BoxingFight in a boxing match in this great 3D boxing game. Hit your opponent and quickly switch to blocking your opponent's punches while you rest up for y...6.5Babam ve BenBabam ve BenBabam ve Ben Oyunu ile harika bir iki kişilik oyun daha sizlerle oluyor! Bu oyunda çocuğu ve babasını aynı anda kontrol etmelisiniz. Bu yüzden de arka...7.5Zombi Dövüş KulübüZombi Dövüş KulübüZombi Dövüş Kulübü Oyunu ile harika bir oyun karşınızda! Zombinizi dövüştürün ve onu daha da geliştirin. Bu eğlenceli dövüş oyununda çok iyi zaman geç...8.2Strike Force Kitty LeagueStrike Force Kitty LeagueKitty Strikeforce Tren ve takımındaki kediler tüm savaş için donatılmıştır emin olun. Çok sayıdaki rakiplerini yenmek için arenaya ekibinizin almak so...6.7Dynamons 2Dynamons 2Dynamons 2 ile şimdi unutulmaz bir oyun deneyimine hazır mısınız?7.2
8.1874
Oy

Açıklama

Sarhoş Güreşçiler ile çılgın bir oyun oynamaya hazır mısınız? Bir oyun geliştirme yarışması için 7 günde yapılan bu oyunda güreşçinizi kontrol edin ve rakibinizi yere serin. Fakat bu biraz zor olabilir çünkü bu güreşçiler biraz sarhoş. İyi oyunlar!

Kontrol
Bu çılgın oyunda klavyenizin yön tuşlarını ve WASD tuşlarını kullanın, rakibinizin dengesini bozun ve ona kritik hasarlar vermeye çalışın bakalım ne kadar iyi bir sarhoş güreşçisiniz. İyi eğlenceler!