daha fazla
Clash RoyaleClash RoyaleClash Royale çok sevilen oyunlardan biri olan Clash of the Clans'ın karakterlerini ekranlarınıza getiriyor!7.1Regular Show DövüşRegular Show DövüşRegular Show Dövüş Vakti Oyunu ile Mordecai ve Rigby müthiş bir maceraya katılıyorlar! Onlarla bu güzel oyunu oynamaya ve dövüş nasıl yapılır herkes g...8.2GunNight.ioGunNight.ioPlay GunNight.io for free online at Oyungemisi. Run through the maze and shoot as many other players as you can to rise to the top of the leaderboard.7.4Babam ve BenBabam ve BenBabam ve Ben Oyunu ile harika bir iki kişilik oyun daha sizlerle oluyor! Bu oyunda çocuğu ve babasını aynı anda kontrol etmelisiniz. Bu yüzden de arka...7.5Dynamons 2Dynamons 2Dynamons 2 ile şimdi unutulmaz bir oyun deneyimine hazır mısınız?7.2Ultimate BoxingUltimate BoxingFight in a boxing match in this great 3D boxing game. Hit your opponent and quickly switch to blocking your opponent's punches while you rest up for y...6.5Galactic JudgeGalactic JudgeEnjoy Galactic Judge for free online at Oyungemisi! Shoot your enemies to survive in this exciting space shooter game. Destroy the ships and gun turre...7.2Heads MayhemHeads MayhemEnjoy Heads Mayhem for free online at Oyungemisi. Gun down your opponents and be the last one standing in a series of 1-4 player matches in 8 arenas.10Dövüş KralıDövüş KralıDövüş Kralı Oyunu ile muhteşem bir dövüş oyunu sizleri bekliyor! Bu süper dövüş oyunu harika grafikleri ve oynanışıyla çok iyi zaman geçirmenizi sağla...8.1Hırsız Prens 2Hırsız Prens 2Hırsız Prens 2 ile harika dakikalar geçireceksiniz. Süper ötesi bir macera kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Oyundaki kurtarmanız gereken yaşlı...8.1
Zombi Kıyameti

Zombi Kıyameti

00
Oy

Açıklama

Göreviniz zombilerle mücadele etmek ve onları bu oyundan defetmek. 2012 yılında dünya kaosa sürüklendi. Aç ve kana susamış zombiler amaçsız bir şekilde sokaklarda dolaşmaya başladı. Onları kesmeli, ateş etmeli, katletmeli, yeni silahlar almalı ve başarılar kazanmalısınız. Olaylar çok kötüye giderse yardım isteyin.

Kontrol
Sol ve sağ (WASD) yön tuşları ile hareket edebilirsiniz. Sandıkları almak için aşağı yön tuşuna, yardım çağırmak için yukarı ok tuşuna basabilirsiniz. 25, 50, 100 kombo öldürebilirsiniz. İyi şanslar!