daha fazla
Okul FlörtüOkul FlörtüErkeklerin üzerine tıklayıp basılı tutarak kendinize aşık edin. Aman dikkat, diğer kızların olduğu yerlerde onlara aşık olabilirler. 8Dentist Doctor TeethDentist Doctor TeethDentist Doctor Teeth ile benzersiz bir kız oyunu şimdi sizlerle!6.6Baby Hazel Dolphin TourBaby Hazel Dolphin Tour6.1Hasta Bebek BakımıHasta Bebek BakımıHasta Bebek Bakımı isimli oyunda minik bir bebeğimiz var ve o gün hastalanıyor. Uyandığında ağlamaya başlayan bebeğe bakmalı, ateşini kontrol etmelisi...8Afacan Bebek Uyku VaktiAfacan Bebek Uyku VaktiAfacan Bebek Uyku Vakti Oyunu ile süper bir eğlenceye hazır mısınız, kızlar? Bu oyunda ne kadar becerikli olduğunuz ortaya çıkacak ve bu sevimli bebeğ...8Hazel Bebek NedimeHazel Bebek NedimeHazel Bebek yepyeni macerası ile geri döndü! Kilit Oyun farkı ile sizlere ulaşan bu renkli oyunda çok sevdiğiniz Hazel Bebek bu sefer nedime oluyor. T...8Afacan Bebek Arka Bahçe PartisiAfacan Bebek Arka Bahçe PartisiAfacan Bebek Arka Bahçe Partisi Oyunu ile sevilen çizgi karakter Afacan Bebek bu sefer de evinin arkabahçesinden eğlenceli vakit geçirmek için sizi be...8Afacan Bebek Karın AğrısıAfacan Bebek Karın AğrısıAfacan Bebek Karın Ağrısı Oyunu ile afacan bebek geri dönüyor! Çok fazla fıstık yiyince karnı ağrıyan afacan bebeğe yardım etmeye hazır mısınız? Haydi...8Mini Skin DoctorMini Skin DoctorMini Skin Doctor ile şimdi muhteşem bir kız oyunu ekranlarınızda!6.8Afacan Bebek Diş BakımıAfacan Bebek Diş BakımıAfacan Bebek Diş Bakımı Oyunu ile afacan bebek geri dönüyor! Bu sefer de ona diş bakımı yapmaya ne dersiniz? Bu eğlenceli oyunda oldukça keyifli zaman...7.9
87363
Oy
screenshot walkthroughAfacan Bebek Anaokulunda Walkthrough

Açıklama

Afacan Bebek Anaokulunda Oyunu ile süper bir kız oyunu oynamaya hazır mısınız? Bu oyunda afacan bebek anaokuluna gidiyor ve onu mutlu etme görevi yine size düşüyor! Ne kadar beceriklisiniz gösterin bakalım! İyi oyunlar!

Kontrol
Afacan Bebek Anaokulunda ismindeki bu harika oyun fare ile oynanmaktadır. Oyunda farenizin sol tuşunu kullanarak afacan bebeğe bakın ve onunla ilgilenerek güzel bir bakım sağlayın! İyi eğlenceler!