daha fazla
Princesses at Met Gala BallPrincesses at Met Gala BallPrincesses at Met Gala Ball ile müthiş bir kız oyunu oynamaya ne dersiniz?7Dora Okula gidiyorDora Okula gidiyorDora Okula Gidiyor Oyunu ile eğlenceli bir kız oyunu sizlerle! Kahramanımız Dora okula hazırlanıyor!6.1Kırmızı Halıda ŞovKırmızı Halıda ŞovKırmızı Halıda Şov ile harika bir kız oyunu oynamaya davetlisiniz! Kilit Oyun farkıyla ekranlarınıza gelen bu muhteşem oyunda kahramanımızı katılacağı...8.1Dora Saç KesimiDora Saç KesimiDora Saç Kesimi Oyunu ile harika bir Dora oyunu daha sizlerle! Sevdiğiniz çizgi karakter Dora'nın yardımınıza ihtiyacı var! Dora'nın saçlarını istediğ...8Lucy Hale MakyajıLucy Hale MakyajıLucy Hale Makyajı isimli oyun ile bu güzel oyuncu ve şarkıcının makyajını yapmaya ne dersin? O kendini senin zevkine yani sana emanet etti. Bakalım bu...8.1Barbie Lady Gaga OluncaBarbie Lady Gaga OluncaBarbie Lady Gaga Olunca Oyunu ile kızlar ilginç ama bir o kadar da eğlenceli bir oyun oynamaya ne dersiniz? Barbie'yi Lady Gaga gibi giydirin ve diled...8.1Rihanna Saç KesimiRihanna Saç KesimiRihanna Saç Kesimı ile hayranı olduğunuz güzel şarkıcıya yeni bir saç stili oluşturmaya ne dersiniz? Kilit Oyun vasıtası ile sizlere ulaşan bu oyunun ...7.9Amanda Seyfried GiydirAmanda Seyfried GiydirAmanda Seyfried Giydir Oyunu ile popüler isim Amanda'yı giydiriyoruz ve moda konusunda ona yardımcı oluyoruz! İyi oyunlar! 8.1Harry Styles One Direction TarzıHarry Styles One Direction TarzıHarry Styles One Direction Tarzı Oyunu ile genç kızların en çok sevdiği grup One Direction'ın sempatik üyesi Harry Styles'ın yardımına koşmaya ne ders...6
81249
Oy

Açıklama

Hayranı olduğunuz güzel şarkıcı Miley Cyrus’un diş bakımında yardımınıza ihtiyacı var. En güzel beceri oyunlarını ekranlarınıza getiren Kilit Oyun, size eğlenceli saatlerin yanı sıra Miley Cyrus’un dişlerine bakım yaparak diş doktorluğuna da ufak bir adım atma imkanı sağlıyor. Hadi hemen başlayın. İyi oyunlar!

Kontrol
Miley Cyrus Dişçide adlı bu eğlenceli beceri oyunu fare ile oynanıyor. Fare ile diş bakımı yapmanızı sağlayan gereçleri yönetin ve ünlü sanatçıyı sağlıklı dişlere kavuşturun. İyi oyunlar.