daha fazla

Regular Show Boya SavaşıRegular Show Boya SavaşıRegular Show Boya Savaşı için hazır mısınız? Regular Show'un kahramanları bu oyunda kapışıyorlar. Boya savaşı yapan kahramanların bu eğlenceli oyununa...8.9Lego NinjaLego NinjaLego Ninja Oyunu ile süper bir aksiyon fırtınasına hazır olun. Uzakdoğunun ikonik karakterleri ninjalar ile çocukların sevdiği oyuncaklar Lego birleşi...9.1Mekanik AskerMekanik AskerMekanik Asker Oyunu ile müthiş bir macera sizleri bekliyor! Görevden göreve yetişmeye çalışırken karşınıza çıkan düşmanları alt edin ve ne kadar iyi b...8.1Minecraft MaceraMinecraft MaceraMinecraft Macera ile süper dakikalar yaşamaya hazır olun. Birbirinden zorlu engellerle karşılaşacağınız platformları en iyi şekilde geçin, yıldızları ...6.1En Son SavaşEn Son SavaşEn Son Savaş Oyunu ile aksiyonu yüksek bir savaş oyunu oynamaya hazır mısın asker? İyi oyunlar!...8.1Ninja RanmaruNinja RanmaruRun across the platforms with the ninja and jump to dodge the deadly obstacles, when you encounter an enemy, you have to react fast and choose the right at8Yükselen KrallıkYükselen KrallıkYükselen Krallık adındaki oyun ile sıradışı bir savaşa katılmaya ne dersiniz? Kilit Oyun farkı ile sizlerle buluşan bu eğlenceli oyunda düşmanlara kar...6.1Battle for the GalaxyBattle for the GalaxyPlay the empire building game Battle for the Galaxy for free!9.1Gizli NinjaGizli NinjaGizli Ninja hızlı ve gizli bir savaş oyunu. Bu nedenle bütün gizlenme, tırmanma ve bıçak kullanma yeteneklerini kullanarak düşmanlarına sürpriz atakla...8Keskin NişancıKeskin NişancıBütün askerleri zamanında yok etmeye çalışın....8
6360
Oy

Açıklama

Gizli Suikastçi Oyunu ile müthiş bir aksiyon sizleri bekliyor! Gizlenme konusunda ne kadar beceriklisiniz kanıtlama zamanı geldi! Hedefteki adamları birer birer öldürün ve polislere yakalanmadan seviyeleri birer birer atlayın! Bu heyecanlı macera oyununda nefesiniz kesilecek! İyi oyunlar!

Kontrol

Gizli Suikastçi isimli bu aksiyon dolu macera oyunu klavye ile oynanmaktadır. Oyunda klavyenizin yön tuşlarıyla suikastçiyi kontrol edin. Polislere görünmeden en hızlı şekilde hedefi öldürün ve bitiş noktasına ulaşın! İyi eğlenceler!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140