daha fazla
Okul FlörtüOkul FlörtüErkeklerin üzerine tıklayıp basılı tutarak kendinize aşık edin. Aman dikkat, diğer kızların olduğu yerlerde onlara aşık olabilirler. 8BooniePlanetBooniePlanetBoonie'lerle dolu sihirli bir dünya hakkında bir oyun olan BooniePlanet'ı ücretsiz oyna!8.2Adam and Eve GOAdam and Eve GOEnjoy Adam and Eve GO online for free at Oyungemisi and play an all-new platform adventure game featuring your favourite prehistoric troublemaker!7.2Ateş ve Su Işık TapınağıAteş ve Su Işık TapınağıAteş ve Su, bu macera dolu platform oyununda Ateş ve Su kahramanlarımızın sonuca ulaşmalarına yardım etmelisiniz. 7.6MovieStarPlanetMovieStarPlanetDaha önce hiç film yıldızı olmayı hayal ettiniz mi? MovieStarPlanet size müthiş bir dünyanın kapısını aralıyor!8.3Princess Famous Tumblr GirlPrincess Famous Tumblr GirlPrincess Famous Tumblr Girl ile benzersiz bir kız oyunu ekranlarınızda!7.1Paper.io 2Paper.io 2A blank canvas for you to color! Play Paper.io 2 Online to test your agility and challenge the other players in the arena. Make sure you don't get cut...6.8Square BirdSquare BirdEnjoy Square Bird for free online at Oyungemisi. Stack up the eggs to lift your speeding chicken to the right level but be sure not to lose your head!6.8Cube ShiftCube ShiftEnjoy Cube Shift online at Oyungemisi and play this game for free! Squash or stretch your block to make the right shape. Can you pass through each gat...6.6Çılgın KaçışÇılgın KaçışÇılgın Kaçış Oyunu ile oldukça komik bir oyun karşınızda! Kahkahalarınızı tutamayacağınız bu oyunda seçimlerinizi yapın ve neler olacak görün! Bakalım...8
8889
Oy

Açıklama

Kediciği Kurtar isimli oyun ile kafesinde kilitli kalan bir kedi var ve onu oradan kurtarman lazım. Kafesin içini iyice incelemelisin, çeşitli ipuçları bulacaksın ve hepsini dikkatle kullanmalısın. Kolay gelsin.

Kontrol
Kediciği Kurtar isimli oyun fare ile oynanır. Fareni kullanarak ipuçlarını bulabilir ve kafesin içini arayabilirsin. İyi oyunlar!