Halloween

(21)

Halloween

##Harika Cadılar Bayramı oyunlarını ücretsiz oynayın
Cadılar Bayramı yılın en ürkütücü zamanı ve biz de sizler için en korkutucu Cadılar Bayramı oyunlarını topladık! Perili evleri keşfetmeye, doğaüstü gizemleri çözmeye ve sevdiğiniz birçok beceri oyununun özel Cadılar Bayramı versiyonlarını oynamaya hazır olun! Cadılar Bayramı 31 Ekim’de kutlanır ama bu popüler bayramın ruhunu önceden yaşamak istiyorsanız veya kostümünüz için biraz ilham arıyorsanız, bilgisayar ve tablet uyumlu heyecan verici Cadılar Bayramı oyunları koleksiyonumuza bir göz atın deriz!

Çocukların keyif alabileceği heyecan verici Cadılar Bayramı oyunları

Cadılar Bayramı’nda çocuklar genelde cadı, büyücü, hayalet, mumya ve diğer doğaüstü varlıklar gibi giyinirler. İnsanlar eskiden bu günde, kaybolmuş veya tamamen kötü ruhların yaşayanların dünyasına geçiş yapabileceklerine inanırlardı. Kötü ruhlar suratlarınızı tanıyamayacağı için kostüm veya maske takmanın sizi koruyacağı düşünülürdü. Daha çok ölülere ve canavarlara odaklanılsa da kendinizi bir ünlü, oyuncu, karikatür veya oyun karakteri gibi göstermek de moda olmuş durumda. Aynı zamanda Cadılar Bayramı’nda büyük turuncu balkabaklarını oymak ve korkutucu yüzler kazımak gibi eğlenceli gelenekler vardır. Elma yakalama oyunu da geleneksel hasat festivallerinde ve Cadılar Bayramı’nda oynanan bir etkinliktir. Su ile dolu bir varildeki elmaları ağzınızla yakalayarak çıkarmanız gerekir.

Çevrimiçi en büyük Cadılar Bayramı oyunları koleksiyonu

Hava kararınca çocuklar grup halinde şaka ya da şeker oynamaya gider. Kapı kapı gezip sepet dolusu tatlılar veya şekerler toplamaya çalışırlar. Bu bayramın çocuklar arasında bu kadar popüler olmasına şaşmamalı! Hatta bazı insanlar evlerini ve bahçelerini süsleyerek Cadılar Bayramı ziyaretçileri için daha korkunç görünmesini sağlarlar. Bahçede kafatası şeklinde lambalar, verandalarda yanıp sönen ışıklar ve camlarda sahte örümcek ağları görebilirsiniz. Bizim Cadılar Bayramı oyunlarımızda da Cadılar Bayramı ile bağdaştırılmış birçok sembol ve yaratık bulunur. Balkabaklarını ve şekerleri toplayın, yürüyen iskeletlerle ve vampirlerle savaşın veya en sevdiğiniz ünlülere ve çizgi film karakterlerine Cadılar Bayramı kostümü seçmeleri konusunda yardımcı olun. Ücretsiz oyunlarımıza bir göz atın ve Cadılar Bayramı korkusu kategorimizin verdiği heyecanla başa çıkabilecek misiniz görün! Cesaretiniz varsa bekliyoruz!