daha fazla
Ateş ve Su 4Ateş ve Su 4Ateş ve Su 4 çıktı!7.3Ateş ve Su: Orman TapınağıAteş ve Su: Orman TapınağıAteş ve Su Oyunu tüm versiyonlarını Oyun Gemisi'nde bulabilirsin, Ateş ve Su oynamak için sen de hemen arkadaşlarını davet et, tıkla, oyna ve eğlen.7.4Ateş ve Su 3Ateş ve Su 3Ateş ve Su 3 Oyunu ile sevilen ikili bu sefer de buz tapınağına dalıyor! Arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz 2 kişilik oyunlardan olan bu muhteşe...7.6Lep's WorldLep's WorldHave fun playing the free online platform game Lep’s World!8.5Şahin Bey ve YardımcısıŞahin Bey ve YardımcısıŞahin Bey ve Yardımcısı Oyunu ile büyük bir macera başlıyor. Onlara yardım edip düşman yaratıkları yok etmelisin. Dünyaca ünlü iki kişilik oyunlar Tür...8.5Ateş ve Su 2015Ateş ve Su 2015Ateş ve Su 2015 ile harika vakit geçireceksiniz. 2015 yılında yepyeni bir serüven ile karşınıza çıkan Ateş ve Su, sizlere unutamayacağınız bir macera ...8.6Ateş ve Su 8 FrivAteş ve Su 8 FrivAteş ve Su 8 Friv oyunu ile şimdi ekran karşısına! Oyun Gemisi'nin Friv kategorisinde sizi bekleyen bu benzersiz oyunla çok elğenceli anlar sizlerle b...8.7Vex 4Vex 4Vex 4 - Overcome a series of new and creative challenges in this free online installment of the platform game series VEX!7İki Aşıkİki Aşıkİki Aşık Oyunu ile harika bir aşk hikayesi büyük bir serüvene dönüşüyor. Güzel bir platform oyunu olan bu oyunu iki kişilik olarak arkadaşınızla oynay...8.6Kızlar ve OğlanlarKızlar ve OğlanlarKızlar ile Oğlanlar birbirine savaş açıyor ve bakalım kazanan kim oluyor. Birbirlerine taş ve ayakkabı fırlatarak kimin savaşı kazanacağını belirleyin...8.4
8.3563
Oy

Açıklama

Sıkı Dostlar Oyunu ile arkadaşınızlı birlikte aynı anda bir oyun oynamaya ne dersiniz? İki kişilik oyunlar türündeki bu eğlenceli oyunda uzaylıları kapıya ulaştırın ve bu keyifli oyunun tadını çıkarın. İyi oyunlar!

Kontrol
Sıkı Dostlar isimli bu eğlenceli macera oyunu klavye ile oynanmaktadır. Oyunda klavyenizin yön tuşlarıyla mavi uzaylıyı, W, A, S, D tuşlarıyla da pembe uzaylıyı kontrol edin. Onları kapıya ulaştırmaya çalışın. İyi eğlenceler!