daha fazla
Sinir Bozucu OyunSinir Bozucu OyunHiç böyle sinir bozucu bir oyun oynadınız mı? Bu oyun saçma ama eğlenceli yapısı ile sizi hemen saracak. Oyundaki topu labirentin içinde sağa sola değ...6.1Hobo HapisteHobo HapisteHobo Hapiste ile muhteşem bir macera başlamak üzere! Çılgın kahramanımız Hobo'nun başı yine dertte. Bu sefer hapse düştü ve yine kimse ile anlaşamıyor...8.1Saat Kulesinden KaçışSaat Kulesinden KaçışSaat Kulesinden Kaçış oyunu ile tehlikeli ve nefes kesen bir macera sizi bekliyor. Zekanızı kullanarak ilerleyeceğiniz bu oyunda gerekli ipuçlarını bi...8.1Okuldan KaçışOkuldan KaçışBu oyun ile ingilizcenizi geliştirebilirsiniz. Oyunda arkadaşlarıyla saklambaç oynarken uykuya dalan kahramanımız uyandığında hiç kimseyi bulamaz. Old...8Adadan KaçışAdadan KaçışBu oyunda, adadaki volkan patlamadan önce adadan kaçmak gerekiyor. Kulağa her ne kadar kolay gelsede, buradan canlı olarak kaçabilmek oldukça zor. 8Çılgın KaçışÇılgın KaçışÇılgın Kaçış Oyunu ile oldukça komik bir oyun karşınızda! Kahkahalarınızı tutamayacağınız bu oyunda seçimlerinizi yapın ve neler olacak görün! Bakalım...8Hapishaneden KaçmacaHapishaneden KaçmacaHapishaneden Kaçmaca Oyunu ile müthiş bir kaçış serüveni seni bekliyor! İyi oyunlar! 8.1Lanetli EvLanetli EvGood luck in this scary game. Do you really want to know what is behind the cellar door? This game looks like a scary horror movie!8.3My Adventure Book 2My Adventure Book 2My Adventure Book 2 ile müthiş bir zeka oyunu oynamaya hazır mısınız?6.5Kuleden KaçışKuleden KaçışKuleden Kaçış ile müthiş bir macera başlamak üzere. Kapalı kaldığınız bu gizemli kulede yapmanız gereken şey etrafınızı iyi gözlemlemek. İpuçlarını to...6.1
Tony Labirent Kaçış

Tony Labirent Kaçış

6538
Oy

Açıklama

Tony Labirent Kaçış isimli oyun ile Tony'e yardım etmek ister misin? Tony bir labirentte sıkışıp kalmış ve yardımına ihtiyacı var. Onu tehlikelerden ve tuzaklardan korumalısın. Gerekli nesneleri ve ipuçlarını toplayarak Tony'e bilgi vermelisin. Başarılar!

Kontrol
Tony Labirent Kaçış isimli oyun fare ile oynanmaktadır. Farenizi kullanarak Tony'i yönlendirebilirsiniz. Tony'nin saklı nesneleri bulmasını da yine fareni kullanarak sağlayabilirsin. İyi oyunlar!