daha fazla

Balon Patlatma 3Balon Patlatma 3Bu harika balon patlatma oyununda tüm balonları vurmalı ve bölümleri birer birer geçmelisiniz. Yan yana bulunan aynı renkteki 3 balonu patlatın ve tüm...8Elmas AkademisiElmas AkademisiElmas Akademisi ile şimdi harika bir 3'lü eşleme oyununu ekranlarınıza taşıyoruz. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu benzersiz oyunun olağanü...6Jelly CollapseJelly Collapse7.9İlginç Canavarlarİlginç Canavarlarİlginç Canavarlar Oyunu ile çok renkli ve güzel bir balon patlatma türü oyun oynamak istemez misiniz? İyi oyunlar! 8Candy MatchCandy MatchCandy Match ile benzersiz bir üçlü eşleme oyununa ne dersiniz?7.1Jewel BurstJewel BurstMücevherleri Patlat ile harika bir zeka oyunu oynamaya hazırlanın. Bu oyunda mücevherleri aklınızı kullanarak patlatmalı ve skorunuzu arttırmalısınız....7.5Renkli Gök TaşlarıRenkli Gök TaşlarıRenkli Gök Taşları ile çok sevdiğiniz türde, eğlenceli bir zeka oyunu sizlerle. Aynı renkteki taşları 3'lü, 4'lü ya da 5'liler halinde yan yana getiri...880 Günde Devri Alem80 Günde Devri AlemDünyayı dolaşmak için sadece 80 gününüz var. Bunu düşünmek kolay geliyor mu? 19. yüzyıla geri gitmeye, karada, denizde ve havada muhteşem maceralara h...8Deniz Kızı Balon PatlatmaDeniz Kızı Balon PatlatmaDeniz Kızı Balon Patlatma Oyunu ile zeka oyunları türündeki harika bir oyun sizleri bekliyor. Balonları patlatın ve ne zekisiniz gösterin!5.9Zombie PopZombie PopZombi Pop size olabildiğince şerif kadar çok zombi öldürmek yardım etmelisin. Her düzeyde, şerif ateş gerekir zombi hangi söylemek görünecektir. Aynı ...6.2
Mücevher Koleksiyoncusu

Mücevher Koleksiyoncusu

6.182
Oy

Açıklama

Mücevher Koleksiyoncusu ile şimdi müthiş bir 3'lü eşleme oyunu oynamaya ne dersiniz? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli oyunda renkli mücavherleri birbirleri ile eşleyip panoyu temizlemeye çalışacaksınız. Haydi şimdi ekranlarınızın başına geçin ve bu renkli oyunun tadını çıkarın. İyi oyunlar!

Kontrol

Mücevher Koleksiyoncusu adlı bu harika oyun fare ile oynanmaktadır. Oyunda birbirleri ile eşleşecek mücevherleri farenin sol tuşu ile seçin ve hareket ettirin. Bol şans!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140