daha fazla

Uno OnlineUno OnlineHarika bir kart oyunu olan Uno Online'ı bedava oynayın!7.1Heroes of MythsHeroes of MythsHeroes of Myths ile müthiş bir heyecan sizlerle! Kahramanınızı seçin ve savaş başlasın!7.3Küçük Salyangoz 8Küçük Salyangoz 8Küçük Salyangoz 8 Oyunu ile macera kaldığı yerden devam ediyor. Oyun dünyasının bayıldığı Küçük Salyangoz serisi yeni bir bölümüyle daha karşınızda.6.6Maymunu Mutlu Et 3Maymunu Mutlu Et 3Maymunu Mutlu Et 3 ile bu harika serinin yepyeni oyununu sizlerle buluşturuyoruz. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli oyunda bulmaca...7.7Hazine AvıHazine AvıHazine Avı ile mükemmel bir beceri oyunu sizlerle. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu keyifli oyunda altınları ve yıldızları yakalamanız gere...5.3Flow Free OnlineFlow Free OnlineFlow Free Online ile şimdi muhteşem ve rengarenk bir zeka oyununa ne dersiniz?6.2Zombiler ZıplayamazZombiler ZıplayamazZombiler Zıplayamaz Oyunu ile müthiş macera oyununa hazır mısınız? Bu harika aksiyon size hoşça vakit geçirtecek ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayaca...6.7Sıkı Dostlar 2Sıkı Dostlar 2Sıkı Dostlar 2 ile şimdi bu iki kişilik eğlenceli macera kaldığı yerden devam ediyor. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen ve arkadaşınızla oynaya...8.4Super Robo Fighter 3Super Robo Fighter 3Super Robo Fighter 3 ile şimdi sizi bu muhteşem maceranın yepyeni bölümü ile buluşturuyoruz!6.3Hazineci KızHazineci KızHazineci Kız ile müthiş bir macera oyunu oynamaya hazır olun. Kahramanımız olan genç kız Indiana Jones gibi hazinelerin peşinde. Hazineyi bulduğunda i...6.5

Açıklama

Harika Yap-Boz ile çok eğlenmeye hazır olun. Yap-Boz severler bu oyun tam size göre. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli yap-bozu birleştirirken sıkılmak imkansız. Haydi şimdi siz de başlayın, bakalım ne kadar hızlısınız. İyi oyunlar!

Kontrol

Harika Yap-Boz adlı bu oyun fare ile oynanmaktadır. Oyunda size verilen yap-boz parçalarını fare ile seçin ve uygun yerlere yerleştirin. Parçaların şeklinin dönen platforma tıklayarak değiştirebilirsiniz. Bol şans!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140